NET Framework

Mam tego rodzaju problem.Windows XP pro do tej pory użytkowałem jako admin systemu. Po uruchomieniu komputera następowało automatyczne zalogowanie do pulpitu bez konieczności klikania na jakiekolwiek logo admina , gościa czy innego użytkownika , gdyż komputer i tak użytkuję tylko ja. Po zainstalowaniu poprzez winupdate NET Framework komputer zaczął wymagać by klikać na konto admina lub inne. Problem i pytanie. Jak pozbyć się konieczności klikania na swoje konto i ustawić system by znów logował się automatycznie na moje konto admina systemu …mimo zainstalowanego - NET Framework ???

panel sterowania > uzytkownicy i hasla > i odptaszkuj opcje “aby uzywac tego komputera, uzytkownik musi wprowadzic nazwe uzytkownika i haslo”

mozesz je szcze sprobowac panel sterowania > system > identyfikacja sieciowa > identyfikator sieciowy > i dalej wg wskazan i wybierasz > system bedzie zakladal, ze… itd.

i watpie zeby to bylo zwiazane z .NET Framework

mozesz je szcze sprobowac panel sterowania > system > identyfikacja sieciowa > identyfikator sieciowy > i dalej wg wskazan i wybierasz > system bedzie zakladal, ze… itd.

tylko po kliknięciu na system …u mnie nie ma i nie było zakładki identyfikacja sieciowa…

sory, moj blad… podalem wg win2000 przed, ktorym siedze… teraz patrze na windows XP… te opcje powinienes zmienic w panel sterowania > konta uzytkownikow

guliwer zerknij tu http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=32035

było już o tym

Najprostsza metoda:

Wejdź w Panel sterowania -> Konta Użytkowników a następnie usuń konto “NET”, tak, aby zostały tylko 2 konta (Administratora i Twoje - głównego użytkownika)