Net muli, nie otwierają się strony, błąd 101

Witam, od jakiegoś czasu net muli się nieziemsko, a dużo stron za pierwszym razem się nie otwiera, “Błąd 101 (net::ERR_CONNECTION_RESET): Nieznany błąd.” (chrome). Gdy zmienię przeglądarkę na np. Mozillę, wyświetla się po prostu “Połączenie zostało zresetowane”, IE też nie działa normalnie, za którymś razem strona się załącza, ale nie tak ma to działać :wink: Internet netia 4mb/s, modem Sagem f@st 800, Windows 7. Z góry dziękuje za pomoc :slight_smile:

Miałem jakiś czas temu coś podobnego. Strona potrafiła otwierać się z dwie minuty, albo i dłużej. Internet z UPC - 25 Mb/s. System był czysty, zdefragmentowany dysk, rejestr wyczyszczony i zdefragmentowany i dalej to samo. W końcu zadzwoniłem do UPC. Powiedziałem im co jest nie tak. Powiedzieli, że sprawdzą co się stało. Na drugi dzień internet chodził jak trzeba. Może i w twoim przypadku problem leży po stronie operatora.

Przypomniałem sobie, że mam laptopa :smiley: Wezmę looknę, jak tam to wygląda, i wyedytuje posta :slight_smile:

Sprawdziłem, na laptopie to samo, zadzwoniłem do Netii, i jeszcze przed połączeniem z konsultantem dostałem informacje, że w mojej strefie są problemy… Także dzięki wielkie stary, bo kto wie, ile bym się jeszcze z Hijackiem, ccleanerem i innymi ustrojstwami bawił :smiley: Wątpię jednak, że Netia naprawi to tak szybko jak UPC…