Net send

witam jak sie wysła net sendy? np do ip 192.168.0.3 ???

NET SEND Adres_IP Treść wiadmości

Dlaczego mi takie cos wyskakuje??

beztytuu9xb.th.jpg

teraz nasówa sie podstawowe pytanie czy masz włączoną usługę posłaniec jeżeli nie to wejdz w panel sterowania>Narzędzia administacyjne> Usługi i oczywiście ten co chcesz mu wysłać wiadomość też powinien mieć włączoną. Jeśli masz masz XP z SP 2 to domyślnie ta usługa jest wyłączona :wink: :lol:

Ja mam pytanie troche z innej beczki, czy zna ktoś program który wysyła do jakiegoś usera klika komunikatów [net send] naraz?

program netlook moze byc:)

Złączono Posta : 23.02.2006 (Czw) 22:37

usługi i co dalej???

Usługi—>znajdz na liscie “posłaniec” clicknij prawym na nią, potem własciwosci—>typ urochomienia “wlaczony”.

Wydaje mi się że mój post apropo komendy net send został niezauważony, więc spróbuje jeszcze raz:

A po co chcesz do jednego usera kilka na raz?

Jesli chcial bys do kilku userow jeden i ten sam to w net send podajesz adres maski a nie IP, np: 192.168.0.255 sposowuje wyslanie do kompow z IP od 192.168.0.1 -> 19.2.168.0.254

mozliwe ze to jest program netlook tam tez takie coś mozna robić jeśli dobrze pamiętam!

Problem okazał się banalnie prosty :stuck_out_tongue: . Program sam napisałem w niecałą minute. Lenistwo ludzi nie zna granic :roll:

podziel się z kolegami :wink: :wink:

Prosze pisać na pw. Z chęcią wyśle ten plik.