Net Szerokopasmowy Co to jest?

Czegoś takiego nie ma. Chyba że przez bezprzewodowe UPC/Neo rozumiesz przewodowe UPC/Neo podłączone do routera z access pointem, wtedy w domu będziesz to mieć bezprzewodowo :slight_smile:

Żaden. Tego typu łącza zazwyczaj można wziąć na tydzień próby. Podaj nazwę miejscowości gdzie mieszkasz to ci napiszę jacy operatorzy tam mają odpowiedni zasięg żeby był sens w ogóle próbować.

Jak nie ma? >_> Nawet ja miałem bezprzewodową neostrade :x

Niemożliwe. Bezprzewodowym odpowiednikiem Neostrady jest Orange Freedom Pro. Natomiast samej Neostrady nigdy bezprzewodowej nie było. Co najwyżej bezprzewodowy telefon stacjonarny - TP tam gdzie nie opłaca im się ciągnąć kabla podłącza ludzi za pomocą radioodstępu. Kiedyś robili to na sieci analogowej Centertela (pierwsza sieć tel. komórkowej w Polsce), teraz jest ona w likwidacji i ludzi podłączają po sieci cyfrowej Orange.

Widocznie możliwe skoro miałem, przecież kitu nie wciskam :lol: :lol: :lol:

Luxor to napisz coś więcej, może masz na myśli Wi-Fi (czyli np. Livebox), bo to nie jest bezprzewodowy, bo router i tak jest podłączany pod sieć telefoniczną.

Nie, ponieważ nie mam linii telefonicznej. Miałem antenę i nadawało sygnały, internet radiowy.

Ale to nie była Neostrada, tylko prawdopodobnie lokalna sieć wi-fi.