NET24 - aplikacja

witam, mam internet dostarczany przez Netię, a wraz z nim program który osługuje modem, czy zmieni się coś na lepsze gdy usunę aplikację modemu i ustanowie nowe połączenie z internetem ręcznie(tak jak w przypadku Neostrady)? :slight_smile:

PEWNIE! Bedziesz miał trochę więcej wolnego miejsca na dysku a przeciez wszyscy wiedzą, że liczy się każdy bit :slight_smile:

akurat o wolne miejsce mi nie chodzi(250Gb) ale inne korzyści, typu: stabilność…

Nie wiem jak jest w neti ale jak korzystałem z aplikacji dostępowej neostrady to czekałem 3 minuty aż raczyła sie uruchomić. Potem czekałem kolejne 3 aż sie połączyła z netem . A po godzinę korzystania wyskakiwał błąd. A odkąd korzystam z kreatora, net łączy sie w 10 sekund i zero problemów .

Polecam aplikacje autoconnect, jest bardzo stabilna i nie obciaza zbytnio systemu. Poza tym mam pytanie na temat samej uslugi. Czy jestes zadowolony z net24. Zastanawiam sie na porzuceniu Nep na rzecz internetu z Netii. Czy warto ??

Tak w obecnych dyskach twardych… :stuck_out_tongue: Aplikacja NETI zajmuje 2,93MB :wink:

PS. Dziś urodziny dysków twradych… waga = 1tona i pojemność = 5MB… rok 1956… Wtedy rzeczywisice instalacji aplikacji Speadttouch była by kłopotem… :stuck_out_tongue:

Ale tak wogóle to zainsatluj sobie AutoConecta - wygoda i oszczędnośc czasu (automatyczne łaczy się z internetem). Spaettouch Dial-Up możesz usunąc jednak możesz tez zostawić - nic sie nie stanie.:slight_smile:

Czego ?? Połączenia? Systemu? Tak jak pisze Tajemniczy to są zazwyczaj niedopracowane aplikacje, które działają w tray’u i tym samym wydłużają czas uruchomienia systemu i łaczenie z netem…

Tak. 640kb/s za 69 zł mies. z czego 10zł idzie na rozmowy (czyli 59 zł z VAT wychodzi na neta). Żadnych ograniczeń co jak w tepsie odnośnie zbyt dużego pobierania plików)

Złączono Posta : 12.09.2006 (Wto) 23:25

Raczej ta aplikacja jest dośc dopracowana (nie tak jak ten badziew z tepsy) i zawsze można go wyłaczyć z tray’a.

McDracullo jeżeli Tobie nie zależy to nie oznacza, że innym też. Nie przechwalając się mam 400GB i nie instaluje co popadnie… :confused:

PS. A na przyszłość oszczędź sobie ironie !!

Złączono Posta : 12.09.2006 (Wto) 23:29

I czekać aż znów się znajdzie w tym tray’u i połączy nas z netem…

A Tyy weź się troche rozluźnij bo strasznie Cię spieło. ;] to był żart a nie ironia. ;]

Cieszy mnie bardzo Twój porządek na dysku twardym. Jednak aplikacje Neti warto zosatwić (a nóż coś nie tak z linią abonencką problem z połaczeniem)

Co aplikacja NETI? Usuwasz z autosartu i się tam więcej nie pojawi.

Po co mieć aplikacje neti jak system ma własną i jest ona 100 razy lepsza !

Ja aplikacji od tepsy pozbyłem się odrazu, dial-up jest o wiele lepszy, ale to także kwestia gustu, napewno jest sposób aby nie korzystać z aplikacji dołączanej z modemem

Tak? A korzystałeś ze SpeedTouchDialUP? To nei aplikacja tepsy. Jest dośc dobra i raczej nie 100razy gorsza. Mniej więcej na tym samym poziomie.

Zresztą o co my się tu spieramy? I tak wszysycy stwierdziliśmy żeby instalował AutoConect :stuck_out_tongue:

AutoConect popieram !!

Ale to jest kolejna zbędna aplikacja, ja mam net na jedno kliknięcie. Jedyne co ma dobre to ze pokazuje transfer. :wink:

jestem zadowolony :smiley: , tylko że nieraz ma tendencję do rołączania się i trochę przymula na onecie, ale to pewnie nie jej wina :x

Złączono Posta : 13.09.2006 (Sro) 0:06

nie połączy, łączę się kiedy chce :slight_smile:

No razej napewno bo mi się nic nie muli i nic nie rozłacza. Sprawdź system (hijack), spliter itp.

A ja nic nie musze klikac. :stuck_out_tongue:

Nie zgodze sie z tym twierdzeniem, w neti sa limity!

Moze narazie nie maja jak tego przestrzegac ale w regulaminie jets cos takiego:

net24fo5.jpg

To nowa umowa. Wcześniej nic takiego nie było.

Nie wiem jak to czytales…

http://www.netia.pl/?o=p&s=375

Jak nie wierzysz to zadzwon w neti, regulamin jets stary z promocjo w ktorej pojawily sie rabary na polaczenia.

Mozesz miec problemy z wczytaniem strony z neti, ich serwy cos kijowo chodza :confused:

Ten wpis tam od zawsze byl, wczesniejsza promocja tego nie miala ale tez nie byloz adnych rabatow na polaczenia.

Niektore promocje sa bardzo podobne, moja kiedy byla nie bylo limitow ani rabatow a za internet place 67zl nie 69.