NetAnts

(Tom) #1

WITAM,

próbuje pobrac z pewnej strony pewien plik przy uzyciu NETANTS ale ten plik jest na megauoplad (jak klikne na link to mnie tam przenosi)i tam musze poczekac 45 i dopiero sciagam ten plik i wtedy musze poberac go normalnie nie przez program.W NetAnts wyskakuje mi komunikat o error i nie pobierze tego pliku…

CZY wogole mozna pobrac przez ten program pliki ktore sa przekierowane na megauoplad?

MOZE sa inne akceleratory ktore beda dzialac?

(aero) #2

zamiast klikać na downald klikasz prawym przyc, myszki na napis downald i na kopiuj adres odnosnika, potem ręcznie możesz np. wprowadzić ten adres odnośnika w getright i ci będzie sciagało :wink:

(Tom) #3

dobra chyba sie udało,

jaki akcelerator jest najbardziej wydajny?

ty mi sugerujesz ze

(aero) #4

nom, jesli chodzi o wydajność i szybkie ściaganie to getright :wink:

(Tom) #5

mam pytanie natury technicznej tz.akceleratory powinny przyspieszac pobieranie ze strony?

to dlaczego ja specjalnie nieodczuwam szybszego pobierania?

(aero) #6

zalezy tez jakie masz łacze, ale akceleratory pobierania plików nie przyspieszają za bardzo jego sciągnie tylko to że jak zerwie połaczenie to je wznawia, chociaż w getright masz cos takiego jak segmentacja pliku, wtedy ta opcja minimalnie ci przyspieszy ściaganie plików, ale pamiętaj wszystko zalezy jakie masz łacze, nie da się tego ominąć :stuck_out_tongue:

(Misterdam) #7

To że coś się nazywa akcelerator, nie znaczy od razu że przyśpiesza pobieranie o 100%. Programy te cechuje m. in. wielowątkowość pobierania, tzn. że mogą one pobierać jeden plik w wielu kawałkach z wielu różnych serwerów, w ten sposób można często ominąć limit transferu na danym serwerze.

(Asterisk) #8

Nie tylko, nie tylko :slight_smile: