NetAnts

WITAM,

próbuje pobrac z pewnej strony pewien plik przy uzyciu NETANTS ale ten plik jest na megauoplad (jak klikne na link to mnie tam przenosi)i tam musze poczekac 45 i dopiero sciagam ten plik i wtedy musze poberac go normalnie nie przez program.W NetAnts wyskakuje mi komunikat o error i nie pobierze tego pliku…

CZY wogole mozna pobrac przez ten program pliki ktore sa przekierowane na megauoplad?

MOZE sa inne akceleratory ktore beda dzialac?

zamiast klikać na downald klikasz prawym przyc, myszki na napis downald i na kopiuj adres odnosnika, potem ręcznie możesz np. wprowadzić ten adres odnośnika w getright i ci będzie sciagało :wink:

dobra chyba sie udało,

jaki akcelerator jest najbardziej wydajny?

ty mi sugerujesz ze

nom, jesli chodzi o wydajność i szybkie ściaganie to getright :wink:

mam pytanie natury technicznej tz.akceleratory powinny przyspieszac pobieranie ze strony?

to dlaczego ja specjalnie nieodczuwam szybszego pobierania?

zalezy tez jakie masz łacze, ale akceleratory pobierania plików nie przyspieszają za bardzo jego sciągnie tylko to że jak zerwie połaczenie to je wznawia, chociaż w getright masz cos takiego jak segmentacja pliku, wtedy ta opcja minimalnie ci przyspieszy ściaganie plików, ale pamiętaj wszystko zalezy jakie masz łacze, nie da się tego ominąć :stuck_out_tongue:

To że coś się nazywa akcelerator, nie znaczy od razu że przyśpiesza pobieranie o 100%. Programy te cechuje m. in. wielowątkowość pobierania, tzn. że mogą one pobierać jeden plik w wielu kawałkach z wielu różnych serwerów, w ten sposób można często ominąć limit transferu na danym serwerze.

Nie tylko, nie tylko :slight_smile: