Netbook 7' do 250 zł

Witam :wink:

Jakiego netbooka moglibyście polecić w tej cenie. Z tego co widze na allegro produkcją tych netbookow zajmuja sie jakies mało znane firmy i nie mam zaufania co do nich. Może się myle.

Chodzi o to żeby miał w miare przyzwoite parametry i zeby był w pełni funkjonalny stabilny itd. Jednym słowem żeby jak najdłużej mi służył…

I tak przy okazji co sądzicie o tym modelu OVERMAX OV-ML 01 bo widziałem go na półce w carrfie ale jakoś nie jestem przekonany co do Niego.

Z gory dzięki :wink:

W biedronce sprzedają (chyba jeszcze sprzedają) tablety GoClever A73.

Byłem kilka dni temu i jeszcze były.

Tablet raczej dla początkujących, bo na nim nie pograsz, ani nie uruchomisz PhotoShopa.

Kosztuje ~230zł

Nazbieraj jakieś 500zł lepiej na używanego jakiegoś - np. Samsunga N150, na Atomie ale chociaż z normalnym systemem, normalnego producenta i wszystko.

Tak. Tylko fundusze nie pozwolą chwilowo a potrzebuje netoobka zeby do szkoly zabrac do przegladania internetu i najwyzej do sluchania muzyki…

Widomo ze na atomie to juz inna bajka. Chodzi tylko o to zeby był w miare solidnie wykonany. Tzn. zeby przy otwieraniu nie skrzypiał itd. :slight_smile:

Nie kupuj używanego czy chińczyka, bo to wywalanie kasy w błoto.

Zastanów się na tabletem np. podanym wyżej GoCleverem + dokupienie etui z klawiaturą (ok.50zł) funkcjonalność ta sama co netbooka więc szczególnej różnicy nie poczujesz.

Żeby przeglądać internet to musisz być w zasięgu WiFi.

Przy braku zasięgu trzeba podłączyć modem na USB pracujący w sieci GSM.

Należy zwrócić uwagę na to,że tablety nie współpracują ze wszystkimi modemami i trzeba na stronie producenta sprawdzić listę modemów.

Nie kupuj czegoś takiego. Zastanów się 2x. W szkole tym nie zaszpanujesz. Kup lepiej telefon.

Jest bardzo mało tabletów na których można pograć i poużywać fotoszopa, i często są to ciężkie cegły.

Jeżeli chodzi o army, to wszystkie to zabawki ze względu na brak jakiegokolwiek poważnego oprogramowania, ale jako przeglądarka internetowa sprawdzają się dość dobrze nawet tańsze modele.

#-o a to kupuje się sprzęt po to żeby szpanować czy żeby mieć funkcjonalny sprzęt, który ułatwi i umili życie?

Na netbooku też się nie pogra za bardzo, góra w jakieś starsze tytuły więc tutaj Android ma delikatną przewagę, dostęp do baaardzo wielu gier w GP, więc zabić czas się da.

Przeglądać internet, pogadać na społecznościówkach też się da.

Bateria będzie trzymać podobnie gdzieś do 4-4,5godziny przy włączonym wi-fi.

Co do podłączania modemów to się nie za bardzo wypowiem bo mam tylko dwa huawei i jakieś chińskie cudo white mobile, oba mój tablet wykrywa (ainol tornados) i działają, więc mam szczęście :slight_smile:

Lepiej kup książke

Żeby był solidnie wykonany za 200 zł, chyba za duże masz wymagania.

Generalnie tablet to fajne urządzenie bo możesz instalować sobie różne aplikacje czy też kupować bezpośrednio w sklepie google. Ja ostatnio kupiłem np. Ogarnik.mobi (aplikacja pomocna przy prowadzeniu firmy) i jestem zadowolony. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Link do tej aplikacji to: http://android.ogarnik.mobi