Netbook Acer aspire One- problem z zaintalowaniem systemu

Witam, mam taki problem otóż przywiozłem z zagranicy był tam zainstalowany linux. Chce teraz przeinstalować system na XP ale nie wiem jak to zrobić tyle poradników użyłem i nic to nie dało… Próbowałem zainstalować Xp z pendrive… Przesyłam także zdj jak to wygląda w Biosie itd.

http://zapodaj.net/ca9d7bab8c502.jpg.html

http://zapodaj.net/11eaa89696c35.jpg.html

http://zapodaj.net/a1fb90b9e9762.jpg.html

http://zapodaj.net/b9f891165801c.jpg.html

http://zapodaj.net/c004a4ddfdf4f.jpg.html

http://zapodaj.net/68bb3fd638080.jpg.html

Proszę o pomoc. :frowning:

Jesli chcesz zainstalować z pendrajwa, to na tej fotce USB HDD musi się znaleźć na pozycji 1 : http://zapodaj.net/b9f891165801c.jpg.html

Ok ale jak go podłącze to i tak nie pokazuje ze Scandisk USB czy coś takiego nadal jest puste…

No ba! Ja Ci tylko podpowiedziałem jak ma być ustawiona sekwencja bootowania dla Acera w przypadku instalowania systemu z pendrajwa, bo sam mam Acera. Reszta zależy od tego, w jaki sposób wykonałeś pendrajwa z systemem, a sposobów jest kilka. Ja robię według tego: http://walendowski.com/2009/02/19/insta … eci-flash/ ale jest wiele innych sposobów, chyba nawet łatwiejszych.

Sprawdzona metoda.

Ściągnij Universal USB Installer, uruchom, na pierwszym ekranie klikasz I Agree, następnie z rozwijanej listy wybierasz Windows 7 Installer (pod koniec listy), potem wskazujesz plik iso z systemem , Step 3 wybierasz swój pendrive (tylko się nie pomyl), na koniec klikasz Create, musisz jeszcze potwierdzić sformatowanie pendriva i powinno zacząć si kopiowanie plików. Na zakończenie procesu powinno pojawić się Installation Done, Process is Complete!

Podłącz pendrive do netbooka i w biosie ustaw bootowanie z pendrive.

Tylko w tym programie mi nie wyszukuje wgl pendrive;/