Netbook, co myślicie o acer one 722?

Jak w temacie, czyli co myślicie o tym komputerze, może jakaś konkurencyjna podpowiedź, bo szczerze mówiąc nie znalazłem nigdzie netbooka z takim wyposażeniem i za taką cenę, czy to nie jest jakieś ryzyko?

http://www.laptop24h.pl/acer116one722c5 … 11737.html

To nie jest netbook… :wink:

W Vobisie były po 999 :lol:

Jak za 999 to ujdzie. Więcej bym nie dał.

:roll:

Widziałem to w akcji - nie ma porównania do netbooków z Atomami. Procesory Intela (mówię o Atomach), nawet te dwurdzeniowe, nie mają szans z tym co jest w tym Acerze. Windows 7 śmiga na tym bez problemu, filmy, nawet HD chodzą bez przycinek. Od biedy da radę na tym nawet pograć.

za 999zł to był nawet w rtv euro agd, ale z win starter(czyli de fakto bez systemu) i z 2gb ram, i z chyba 320gb HDD,

a tu jest z systemem, i z 4gb ram ddr3 i 500gb HDD

Dodane 17.09.2011 (So) 11:19

dzięki za informacje, wydaje mi się wiarygodna, a głównym problemem był tan procesor dla mnie w praktyce, bo takie suche porównania moim zdaniem są odleciane od rzeczywistości

W Vobis jest dokałdnie ten sam, czyli z Windows 7 Home Premium, 4GB, 500GB i są jeszcze dostępne w tej cenie jeśli przedstawi się zebrane kupony promocyjne z Gazety Wyborczej. Jak masz gdzieś Vobis w pobliżu to możesz podejść i sobie go obejżeć, przetestować - sam ocenisz czy spełnia Twoje wymagania.

:roll:

nie mam kuponów rabatowych z Wyborczej, wiec problem z Vobisem załatwiony

Dodane 18.09.2011 (N) 9:52

a może coś z amd w innym netbooku?