Netbook i problem z łącznością WiFi [XP]

Witam,

Mam pewien problem mianowicie nie mogę połączyć się z internetem bezprzewodowym na XPeku poprzez Windowsa tzn. gdy łączę sie automatycznie przez oprogramowanie Windows wyskakuje błąd że system Windows nie może ukończyć czynności: Odnawianie adresu IP a gdy robię to przez oprogramowanie do karty sieciowej łączy się bez problemu. Jednak zależy mi na tym by łączyło się poprzez wbudowane w Windows program gdyż komputer używa osoba, która z komputerami ma na bakier i nie da sobie rady w wchodzenie w program i konfigurację nowych sieci (w hotelach itp).

jak widać windows xp nie jest w stanie się z tym uporać, więc masz dwa wyjścia zainstalować windows 7 starter, bądź nauczyć tą osobe obsługiwać program

Albo Linuksa :wink:

hahahaha linuxa, linux nie wchodzi w gre z tej przyczyny że 1. netbook więc nie uciągnie chociażby ubuntu czy też minta, 2. mowa o osobie ktora nie ogarnia prostego programu więc co mowa linux, byle jaki problem w linuxie i kicha, ale podstawowym problemem jest to że cięzko o linuxa z interfejsem graficznym którego uciągnie netbook,