Netbook i resetująca się kamera internetowa

Witam,

Jakieś pół roku temu dostałem netbook firmy Romax. Jedyne info o nim jakie znalazłem w sieci są aukcje na allegro np. http://webcache.googleusercontent.com/s … clnk&gl=pl

Od jakichś kilku miesięcy mam jednak z nim problem - przy przemieszczaniu się z nim czy też składaniu go system informuje że dane urządzenie podłączone do usb zostało podłączone/odłączone lub żeby przełączyć je do innego szybszego portu lub że nie rozpoznano urządzenia. Myślałem że może chodzi o kamerkę, więc ją w menedżerze urządzeń wyłączyłem, ale nic to nie dało. Czy da się jakoś sprawdzić co powoduje takie reakcje komputera? I czy może da się temu jakoś zaradzić?

============================================================================================================

Nazwę tematu zmieniłem.

Jednak chodzi o kamerkę. W menedżerze urządzeń odinstalowałem ją, ale przy składaniu laptopa system sobie ją z powrotem wykrywa i instaluje :frowning:

Czy da się więc może jakoś wyłączyć monitorowanie portu pod który podłącza i odłącza się kamera? Albo może jest lepsze rozwiązanie?

pydro , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978

Sprawdź w Menadżerze zadań czy jest może jakiś żółty wykrzyknik lub znak zapytania…