Netbook nie wykrywa połączeń Wi-Fi

(Viargan1221) #1

Netbook ma możlwość połączenia się tylko przez kabel. Nie wykrywa żadnego wi-fi. Netbook wrócił dziś z serwisu (płyta główna). Jestem lekko poirytowany bo przez kabel jestem połączony z 4G a u mnie nie ma dobrego zasięgu więc muli niemiłosiernie.

(Leoncio) #2

Sprecyzuj dokładnie, bo coś tu nie rozumiem - “Netbook ma możliwość połączenia się tylko przez kabel. Nie wykrywa żadnego wi-fi” to nie ma modułu WI-Fi i tylko połączenie kablowe jest, czy nie wykrywa? ?? połączony przez kabel, ale nie ma dobrego zasięgu, czyli połączony z modemem? Jeśli komp był w serwisie i nie wykrywa WI-FI to oddaj go jeszcze raz niech poprawiają.

(Viargan1221) #3

Lapek jest połączony kablem z modemem. Jak kliknę ikonkę w prawym dolnym rogu na pasku zadań wyświetla się tylko połączenie lokalne czyli przez kabel, nie ma żadnych wifi. Tryb samolotowy wyłączony

Tak, karta jest widoczna, sterowniki są aktualne.

(dark__jedi) #4

Jakie sterowniki są aktualne, od karty sieciowej? Co ze sterownikami od wifi? Wifi, może być po prostu wyłączone.

(Leoncio) #5

Przed naprawą Wi-Fi działało? bo jeśli tak to niech poprawią. A nie masz przypadkiem wyłącznika Wi-Fi? jakiś przełącznik lub na klawiaturze?