Netbook nie wykrywa połączeń Wi-Fi

Netbook ma możlwość połączenia się tylko przez kabel. Nie wykrywa żadnego wi-fi. Netbook wrócił dziś z serwisu (płyta główna). Jestem lekko poirytowany bo przez kabel jestem połączony z 4G a u mnie nie ma dobrego zasięgu więc muli niemiłosiernie.

Sprecyzuj dokładnie, bo coś tu nie rozumiem - “Netbook ma możliwość połączenia się tylko przez kabel. Nie wykrywa żadnego wi-fi” to nie ma modułu WI-Fi i tylko połączenie kablowe jest, czy nie wykrywa? ?? połączony przez kabel, ale nie ma dobrego zasięgu, czyli połączony z modemem? Jeśli komp był w serwisie i nie wykrywa WI-FI to oddaj go jeszcze raz niech poprawiają.

 

Lapek jest połączony kablem z modemem. Jak kliknę ikonkę w prawym dolnym rogu na pasku zadań wyświetla się tylko połączenie lokalne czyli przez kabel, nie ma żadnych wifi. Tryb samolotowy wyłączony

 

Tak, karta jest widoczna, sterowniki są aktualne.

Jakie sterowniki są aktualne, od karty sieciowej? Co ze sterownikami od wifi? Wifi, może być po prostu wyłączone.

Przed naprawą Wi-Fi działało? bo jeśli tak to niech poprawią. A nie masz przypadkiem wyłącznika Wi-Fi? jakiś przełącznik lub na klawiaturze?