Netbook, Office 2007 do 2010


(martamu) #1

Mam zamiar kupić netbooka, i mam Office 2007 Home / Student z licencją na 3 kompa, i jedna z nich jeszcze jest wolna. Kupiłam Office po 5 marca i oczywiście chcę zrobić upgrade do 2010, na kompach swoim i rodziny.

Jak to jest z tym netbookiem? Czy jest tam zwykle jakaś preinstalowana wersja Office’a? Jak mogłabym wykorzystać trzecią licencję na tym netbooku? Przecież nie mogę zrobić tego z CD… I czy będę mogła potem zrobić upgrade do Office 2010? Czy 2010 pójdzie na netbooku?

Z góry dziękuję za odpowiedź


(xomo_pl) #2

zależy od producenta netbooka czy dał trial office, zazwyczaj dają. Co do wykorzystania 3 licencji:możesz to zrobić bez problemu większego, wystarczy pobrać trial office z internetu na netbooku i zainstalować z użyciem własnego klucza.

Możesz wykonać potem upgrade do 2010. Upgrade będzie dostępny w czerwcu (po premierze office2010), trzeba będzie pobrać instalator z internetu i zainstalować.

co do tego czy będzie działał, podaj model netbooka, tu link do wymagań: http://technet.microsoft.com/en-us/libr ... 24351.aspx .


(martamu) #3

dzięki :slight_smile: