NETeller w szczegółach

Witam, am prośbę do osób zorientowanych w temacie usług NETeller. Kolega namawiał mnie, abym zrobił tam konto ponieważ dzięki NETellerowi łatwiej wypłacę pieniądze z PokerStars.com bądź PartyPoker. Moje pytanie brzmi - czy utrzymanie tego “konta” (wiem, że nie jest to konto, a tylko pośrednik, mimo wszystko można tam przechowywać pieniądze) jest darmowe, oraz czy trzeba coś zapłacić za kartę NET+ (która jest obsługiwana w bankomatach, lecz nie jest kartą płatniczą, a PrePaid). Wiem, że przelewy są tam bardzo drogie, oraz prowizja za wypłacenie pieniędzy z bankomatu wynosi ok. 5 euro. Czy to są jedyne opłaty na NETellerze? Czy może jeszcze coś warto wiedzieć przed założeniem tam konta?

A jak zakładałeś tam konto, to nie było regulaminu do zaakceptowania oraz cennika?

Konta jeszcze nie założyłem, a regulamin i owszem - czytałem. Po prostu jestem nieufny do takich instytucji, które w jakiś sposób obracają moimi, bądź co bądź, pieniędzmi. Dlatego właśnie chciałem się dowiedzieć jak to wygląda od kogoś, kto ma tam już konto od pewnego czasu i zna to wszystko z praktyki.