Netflix po polsku w Niemczech

Jeżeli chodzi o inne VPN możesz spróbować Private internet accesa, może zadziała/

A twojemu koledze jak się zalogował z Polski na twoje konto to pokazywało normalnie czy też nie było polskiego języka?

Jaja sobie robisz logują na swoje konto już samo w sobie jest zdradą bo dajesz do zrozumienia kim jesteś… no chyba że ktoś się włamał na konto… jednak jesteś zielony :slight_smile:

Równie dobrze możesz przed napadem na bank ubierać kominiarkę na głowę pod kamerą… na oczach wszystkich.

nie rozumiem, co masz na myśli, w Polsce moje dane netflixa ma tylko mój szwagier, bo testował moje konto jak u niego wygląda sprawa języka w filmach.

było normalnie , wszystkie seriale i filmy miał z lektorem PL
a w poście o koledze z cyberghostem chodziło o jego prywatne konto netflixa, on też mieszka w Niemczech, razem pracujemy i gadaliśmy o netflixie, on miał go wcześniej odemnie i też ma podobne problemy

Jak popatrzysz w pomoc netflixa masz:

Jeśli chcesz korzystać z serwisu Netflix poza domem, jedyne czego potrzebujesz to stabilne połączenie Wi-Fi na urządzeniu obsługującym serwis Netflix. Jeśli podróżujesz do innego kraju, po przybyciu na miejsce możesz zauważyć zmiany w sposobie korzystania z serwisu Netflix:

Wybór filmów, seriali i programów: Lista dostępnych tytułów (oraz ścieżek dźwiękowych i napisów) będzie odpowiadać lokalizacji, z której podróżujesz.

Jeśli będziesz w podróży przez dłuższy czas lub wybierzesz się do kraju znajdującego się poza Unią Europejską, dostępne opcje mogą ulec zmianie. W przypadku krajów unijnych przez określony czas zapewniamy Ci dostęp do takiego samego katalogu, jaki znasz ze swojego kraju. Gdy ten okres dobiegnie końca, poinformujemy Cię o tym i zapewnimy Ci dostęp do katalogu kraju, w którym aktualnie przebywasz. Będziemy Cię o wszystkim na bieżąco informować.

Dostęp do różnych funkcji: Moja lista może być niedostępna.

Różne ograniczenia wiekowe: Może być konieczna zmiana ustawień kontroli rodzicielskiej.

https://help.netflix.com/pl/node/24853

Wynika to z licencji oraz praw autorskich do filmów czy dubbingów. Jedynym sposobem na ominięcie tego jest VPN. Jeżeli widzi cię w niemczech znaczy, że przeysła jakieś informacje które na to wskazują.

wiem, dlatego szukam rozwiązań

mam inny pomysł ale potrzebuje waszej pomocy.
moja mama ma net (chyba netia) w polsce ale prawie z niego nie korzysta
ma standardowy router
czy istnieje i jaki to model/ rodzaj routerów który mógłbym wykorzystać jako mój prywatny vpn?
chodzi mi o to bym kupił router-vpn , zainstalował go u “starszej” ,a w domu w DE mógł nawiązywać połączenie z nim i dzięki temu mógł oglądać netflixa tak by ostatecznie platforma widziała tylko polskie ip.
proszę o poradę jaki potrzebuje router, jakie są aplikacje bym mógł stworzyć vpn (nie komercyjne, tylko dla mnie). platformy aplikacji to Windows, android i ps3.
jeśli nie ma apek na dany system (ps3) jak to ustawić w sprzęcie?
może jakiś link do poradnika?

Oba filmy nie mają dubbing tylko lektorów. Czy w opcjach Netflix nie ma ustawienia polska ścieżka dźwiękowa albo lektor na PL?

dubbing jest z angielskiego na niemiecki :stuck_out_tongue:
a napisy tylko DE

Dubbing czy lektor? To są różne rzeczy.

Przeczytaj jeszcze dokładnie, co jest tutaj: https://www.dobryvpn.pl/artykuly/polski-netflix-za-granica/
To też odpowie na pytania, co z PL za granicą.

obojętnie czy dubbing czy lektor, lub nawet napisy. Nie ma po polsku a to mnie interesuje :stuck_out_tongue:
ten link to zwykła reklama, mam nordvpn (2 na liście) nie działa ;/
teraz liczę na ten pomysł

pozdro

Widocznie Netflix już skutecznie walczy z możliwością oglądania po polsku czy też w innym języku poza granicami konkretnego kraju i banują wszelkie obejścia tej blokady geolokacji.
Tak mi się mocno zdaje, ale to moje zdanie.

protonvpn działa https://bezpiecznyvpn.pl/jak-ogladac-polski-netflix-za-granica/ co prawda nie działał mi przez dwa tygodnie ostatnio, ale dodali nowy serwer i jest ok