Netflix po polsku w Niemczech

Siemka
mam pytanie, może ktoś już rozwiązał podobny problem
wykupiłem netflixa (w Polsce, płace polską kartą kredytową) a mieszkam w DE
przez 2 miesiąc miałem wszystko w języku PL
potem część filmów przełączyło na angielski lub nie niemiecki
niestety blokada regionalna
próbowałem z vpn
wykupiłem na próbę nordVPN i cyberghosta
niestety netflix wykrył vpn’y
macie jakieś pomysły?
pozdro

https://protonvpn.com/ ale czy mają polskie serwery niezbanowane?

Hymm, a daj jakieś konkretne tytuły w których nie możesz wybrać języka polskiego. Może to nie wina lokalizacji tylko zwyczajnie braku translacji do konkretnego tytułu - co w sumie już naście razy udało mi się trafić.

W miarę upływu czasu język niemiecki będzie coraz lepiej rozumiany przez Ciebie.

buhahaha bardzo śmieszne :smiley:

walking dead i teoria wielkiego podrywu ( to tylko przykład, może jest więcej)
wiem że te seriale są po polsku, szwagier mieszka w PL i na moim koncie netflix sprawdzał i ma wszystko w polskim języku

Ja używam od ponad roku w ten sposób Netflixa w Niemczech, bez żadnych VPN i działa bez zarzutu. Wszystko co ma być dostępne w języku polskim jest po polsku.

pewnie w opcjach trzeba zmienić… język i to wiso

Bardzo możliwe, że niucha po ustawieniach TV/PC i ich lokalizacji, ja mam oba urządzenia zlokalizowane na język polski.

1 polubienie

Hejka , możesz kolego sprawdzić te 2 seriale co podałem, ja mam je w “obcym” języku.

W opcjach konta Netflix wszystko ustawione na Pl. Apki używam na komurce i PS3. Na pc w Chrome i opera. Oczywiście wszystko w pl
A niestety niektóre filmy na Netflix po niemiecku. Same menu mam też po polsku.

Oba po Niemiecku albo Eng, brak polskiego. :slight_smile:

no właśnie, jestem pewien że takich perełek jest więcej,
a wiem na 100% że w Polsce te seriale są z polskim lektorem, a co najśmieszniejsze na moim koncie też.
dlatego myślę jak to rozwiązać
pisałem do nc+ jak u nich wygląda abonament netflixa
i kufa mnie rozwalili. teraz place 60 zl a z netflix prawie 140 trzeba
i jeszcze nie wiem czy też nie będę miał regionalnej wersji bo i tak idzie przez net

To dosyć dziwna sytuacja bo geoblokady są zabronione obecnie, pisz do Netflixa, sam jestem ciekaw co odpiszą :slight_smile:

wysłałem skargę ale …
"Dziękujemy za informacje zwrotne.

Uwaga: Obecnie nie jesteśmy w stanie udzielać odpowiedzi na indywidualne informacje zwrotne."
wiec nie dostane odpowiedzi

nadal kombinuje jak odblokować netflixa. dałem dane do konta szwagrowi w PL , moze jak pologuje się pare razy to mi zmienią język ;/

Na lapie też wykrywa VPN? Przez przeglądarkę powinno latać bez problemu.

Możę ma jakiegoś śmieiowego VPN którego sobie aktualizją IP do czarnej listy pewne strony potrafią rozpoznać słabsze VPN’y

Naprzykład jest strona która mi generuje darmowe linki premium do rapidgator z windscribe nie chce pobrać bo wyskakuje że rozpoznano VPN’a a jak odpale Norda to nie widzi i pobiera/generuje link normalnie :slight_smile:

Mam licencję nordvpn i trial Cyberghost.
Wczoraj znów próbowałem na Chrome i operze i nic.

Takie małe FAQ

VPN nie daje 100% anonimowości… jest sporo innej telemetri po której dalej można poznać klienta.
Możliwe że twoja przeglądarka zostawia odciski palców oraz user agenta/Ciasteczka.
Zwykle IP powinno sie zmienić przed wejściem na stronę a nie w połowie, w trakcie siedzenia na niej i wyczyścić dane.
Po drugie: Problem taki że pewnie logujesz sie na swoje konto więc i tutaj będziesz z góry spalony bo w bazie mają wszystkie ip z których logujesz sie.
I raczej będą wiedzieć bo w końcu do dziwne jak jeden użytkownik zmienia pochodzenie 7x w ciągu tam 2-10 min czy nawet godziny ^^

Mieć vpn a umieć z niego korzystać 2 dwie inne sprawy.

siema, sorry że sie nie odzywałem 2 dni ale nie miałem czasu.
może odnieśliście mylne wrażenie ale ja aż taki zielony w kwestii kompów nie jestem
oczywiście że po zainstalowaniu VPN’a usunąłem ciastka z chroma i opery
wylogowałem netflixa i zalogowałem sie do niego już po ustawieniu połączenia z “serwerów” w Polsce
tam już więcej się nie da zrobić w tradycyjny sposób
raczej myślałem by ktoś mi powiedział o innych vpn’ach o jakich nie słyszałem, może ustawieniach w apce netflixa , lub sposobach logowania lub sposobach płatności

mam kolegę któremu jakiś czas cyberghost działał ale teraz już sie wysypał, teraz kombinuje z kartami podarunkowymi kupowanymi chyba na allegro lub coś. ale myślę że mu to podziała max 2 miesc