Nether Online spadki FPS


(Revar) #1

Witam, na wstępie pragnę zaznaczyć, iż walczę z tym problemem prawie tydzień, pisałem na wielu forach, wysyłałem tickety do supportu gry i nadal nie jest znana przyczyna tego problemu. Szukam więc dalej lecz powoli brak mi sił. Przechodząc do sedna, sprawa wygląda następująco:

 

Niecały tydzień temu zakupiłem grę Nether. Oczywiście przed tą decyzją sprawdziłem wymagania, zrobiłem kilka testów i wyszło, że powinienem uciągnąć ją na max ultra nawet z małym zapasem. Z racji, że komputer mam dość nowy i zadbany, składany nie gotowiec to nie miałem z nim jeszcze żadnego problemu jeśli chodzi o gierki. Żadnych błędów, errorów, ciągnie najnowsze gierki przynajmniej na minimum-medium, BF3 na ultra itd.

 

Gra Nether to jedyna gierka w której mam problem. Mianowice za każdym razem jest to samo. Odpalam grę, mam sporo fpsów na maksymalnych ustawieniach, gra chodzi płynnie nawet jak włączę nagrywanie frapsem to nie ma problemów. Dopiero po średnio 10-15 minutach powoli zaczynają spadać klatki. Coraz mniej, coraz mniej, obraz zaczyna delikatnie przycinać, kamera wolniej się porusza, gra jest jakby zlagowana, ostatecznie spada do 20-30 fpsów i nie da się tak grać.

 

Próbowałem zmieniać ustawienia - bez różnicy. Nawet na wszystkim na low jest to samo. Walczę z tym od kilku dni, już jestem zmęczony, 3 razy reinstalowałem grę, wszystkie sterowniki reinstall + aktualizacja, wywalałem różne programy niepotrzebne, czyściłem komputer w środku oraz ccleanerem, próbowałem przeinstalowywać nawet te wszystkie c++ i inne dodatki, dalej to samo. Sprawdzałem temperatury, wszystko tutaj w porządku, użycie procesora, ramu w normie, skanowałem cały komputer antywirusem, próbowałem już niemal wszystkiego.

 

Nikt inny nie ma takiego problemu, znajomy ma podobnie, ale tylko na high gdyż ma nieco starszy komputer i na medium już mu leci. Tak jak mówię, w inne bardziej wymagające gry mogę grać przez kilka godzin, komputer bez problemu ciągnie, nic się nie dzieje.

 

Pisałem na forach, ale nikt nic nie wie, czekam na odpowiedzi od supportu tej gry, ale znając życie coś popiszą bez większego sensu i żadnych konkretów się nie dowiem jak to zwalczyć, a pieniądze wydałem na coś czego używać nie mogę. Jeden moderator z ich forum odpisał coś takiego:

 

"It may be a problem with your computer allowing nether to continually eat up CPU power till it maxes out. If you wanted to poke around yourself, it's most likely a problem with nether having permissions to use 100% of your CPU/RAM, so if you know how to change those permissions you could fix it yourself, but I'm not 100% on that."

 

Nie wiem jak zmienić to o czym on napisał, nie wiem też czy to ma jakiś związek. Ogólnie to już nie mam pojęcia o co chodzi kompletnie, inni ludzie grają na starych komputerach itd. ja próbowałem usuwać niemal wszystko, reinstallować i bawić się z tym nawet odpalałem przez gamebooster wyłączając większość procesów itd, ale żadnej różnicy, nawet starsze sterowniki wgrywałem do grafiki, też nic nie dało.

 

Jeśli ktoś ma jakiś pomysł co można w tej sprawie jeszcze zrobić będę ogromnie wdzięczny za pomoc, z góry dzięki. (Poniżej zostawiam dane o pc).

 

-Win 7 64bit

-8 GB RAM

-Intel Core i5-3450S, 2.80GHz

-AMD Radeon HD 7870