Netia 1mb Czy oby dobry wybór?

Czy warto brać ten internet z neti 1mb? Zrywam umowe i przechodzę na abonament sojcjalny i biore ten net w neti 1mb który ma aż upload 256kb\s? Czy to możliwe? Ze up jest większy od dl? W neo było odwrotnie… A i w neti jest brak limitu transferu :smiley: Dobry jest ten net za 64zł na 1 rok? Dodam że moge oddać stary modem jakiś thomson speed touch i w pierwszym abonencie będzie zniżka 90%… Niech ktoś się wypowie na temat tego internetu… Pozdrawiam

Bardzo dobry 8)

Sam sie przesiadam na tą opcję z TP na Netię.

Pobieranie 1024

Wysyłanie 256

I wysyłanie ma być większe? :stuck_out_tongue:

Tak to dobry wybór. Sam emigruje z neostrady 512kb/s na netie 1mb, ale na netie jeszcze chyba będe musiał czekać do marca a z neostradą do 14 lutego muszę skończyć. Też będę podpisywał umowe na 12miesięcy, bo za rok znowu będzie jakaś faja promocja. Pozdro

Błażej wyjdzie ze DL=128kb\s UP=256kb\s

Będe śmigał na abonamęcie socjalnym i tym necie z neti :smiley: Zero ograniczeń ściagania odrazu kupuje jakiegoś złoma i zaczyna się ostre pobieranie :smiley:

stary to wychodzi 5,(3)zł miesięcznie!! bierz i nie gadaj :x

chyba dostałeś specjalną oferte :shock:

tak poważnie to dobry wybór-każdemu chyba doradzam, jak chcesz opini to wrzuc w szukajke było sporo o tym

a jak ci sie nie che szuckać to zaufaj i bierz masz prawie to samo co w tp

+brak limitów

kamil2201 co to ma do hardware.

Net dobry wiem bo mam.

kamil2201 - jakim kalkulatorem to liczysz? :lol:

1024kbit/s : 8 = 128kB/s

256kbit/s : 8 = 32kB/s

Przy Netii 1mb tak będzie

Podobną do Netii usługę wprowadza firma Energis:

http://www.multimo.pl/

…tyle, że zapisy w regulaminie są takie, że po zakończeniu umowy na czas określony dowalają dodatkowymi opłatami - chyba liczą na naiwność ludzi :frowning:

Raczej Identyczą.

Zauważ że cenny podali Netto :stuck_out_tongue:

jaru_r Co do kalkulatora to takie z palca wyssane :stuck_out_tongue: To ta netia dobry wybór?

No w sumie oferta Netii wygląda na całkiem korzystną. Rzekłbym nawet, że jest mi na rękę, bo mogę teraz negocjować ceny u lokalnego dostawcy netu - powiedziałem, że jeśli nie pójdzie swoim klientom na rękę, to może ich stracić :wink: