Netia-2 Komputery Do 1 Routera

Witam wszytskich którzy czytają mój post.

Mam pewien problem z netią. Chciałbym podłączyć 2 komputery do jednego routera [(tzn. aby chodziły na jednym routerze)(aby był intenet na 2 kompach). Router podłączony jest do komputera LG. Niedawno zakupiłem komputer (Della) za 250zł nie ma wbudowanego wifi. Dzwoniłem do neti, pytałem się co zrobić. Powiedziano mi abym zakupił adapter wifi. Kupiłem adapter wifi firmy "ASMAX"a (ODLEGŁOŚĆ DZIAŁANIA 15M). Wszytsko jest podłączone robiłem wszystko z instrukcją jak pisano na książeczce instalacyjnej wifi. ~ADAPTER POKAZUJE ŻE POBIERA JAKIEŚ SYGNAŁY, LECZ PO CHWILI SIĘ ROZŁĄCZA. I TAK BEZ PRZERWY.

POMÓŻCIE MI CO MAM ZROBIĆ !!

POZDRAWIAM

A kablem nie dało rady podłączyć?

Nie ma chyba gorszej firmy :slight_smile:

Na pewno wybierasz właściwą sieć? Jeśli karta jest wadliwa to zanieś ją do sklepu i niech wymienią, w końcu masz gwarancję. Przeinstaluj jeszcze sterowniki i skonfiguruj sieć. Adres IP pobierasz z DHCP czy statyczny?

Pozdrawiam!

Mam Model neti pirelli. Wifi kupiłem bo tak powiedziano mi w neti. Ty masz moze jakieś wifi albo jakieś następne wskazówki. Mógłbyś mi to dokladniej wytlumaczyć na pw? Nie znam sie za bardzo na kompach i tylko chce aby net działał na drugim kompie, fachowca wołać? Kablem nie za bardzo Poniewaz mam psa w domu :slight_smile:

Pozdrawiam!

pawel1922 ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu korekty swojego posta proszę skorzystać z przycisku Edytuj.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.