Netia 8mb problem z predkością torrentów

Witam

mam od niedawna netię 8 Mb. przy ściąganiu plików ze strony wszystko jest ok, predkosc ok 850-900 kB/s, problem pojawia się przy torrentach które nie osiągają większej predkości niż 150-200 kB/s.wcześniej miałem netie 4Mb i śmigało po 450 kB/s. nie jest to wina konkretnego torrenta ponieważ zacząłem ściągać jak miałem 4 Mb, prędkość 450kB/s, a po przejściu na 8 Mb tem sam torrent leci 150kB/s

proszę o pomoc bo nie mam pojęcia co z tym zrobić, a nie po to brałem 8 Mb żeby ściągało jak 1Mb

z góry dzięki

Dostałeś nowy modem wraz z szybszą opcją?

nie. po prostu włączyli tego dnia co powiedzieli. ja nic nie zmieniałem

to dlatego, że każdy mądry ustawia upload na 1kB/s. Dlatego taki transfer masz ‘‘niski’’. Druga sprawa, to zapuść konfigurator tego programu do torrentów.

Jeśli zmieniłeś router to musisz skonfigurować utorrenta w ustawieniach routera na stronie internetowej

pozatem weź sprawdź w uttorencie czy nie masz zablokowanych portów :stuck_out_tongue:

i użyj tam w opcjach kreatora ustawień…

Przecież napisał, że nie zmieniał…

Ustaw wyższy upload.

upload mam ustawiony na ‘bez limitu’

włączałem kreatora ustawień i nic nie pomogło, dalej tak samo :confused:

A może to temu że ten plik ma mało sedów u mnie też tak jest

że raz szybciej raz wolniej zależy to od ilości seedów

albo po prostu utorrent musi się dostosować …

poczekaj parę godzin i sprawdź jaka będzie szybkość

a nie masz przypadkiem ustawionego limitu na pobieranie …

jak masz to ustaw na bez limitu

plik ma sporo seedów, poza tym sprawdzałem już pare innych, limitu też nie mam ustawionego…

już dobre pare lat korzystam z torrentów ale takiej sytuacji jeszcze nigdy nie miałem, sprawdziłem już wszystko co mi przyszło do głowy i nic :confused:

ratujcie, bo już nie mam pomysłów