Netia a własny router D-Link DSL-G604T?

(Lewarek2) #1

Witam, kończy mi się umowa w TP i zamierzam przejść do Netii.

Mam tylko pytanie bo obecnie używam routera D-Link DSL-G604T czy będzie problem z konfiguracją z Netii, czy w ogóle w Netii można nie brać modemu i używać router, jak jest korzystniej?

(krzysiekx) #2

Jeśli router działał pod neostradą to równie dobrze powinien działać pod netią.Jeśli router ma wbudowany modem kożystniejszym rozwiązaniem będzie zrezygnowanie z modemu/routera netii i używanie swojego sprzętu.

Ps: czemu ten temat nie jest w sieciach lokalnych?

Bo autor tematu założył go w złym dziale.

Przenoszę.

(Lewarek2) #4

Dzięki za odpowiedz, zastanawiałam się jeszcze nad modemem Wi-Fi bo była taka opcja ale skoro nie będzie problemów to mogę w ogóle nie brać

PS: Temat na pewno utworzyłam w sieciach komputerowych, nie wiem dlaczego znalazł się w dziale na luzie.

(krzysiekx) #5

Jeśli już koniecznie chcesz jakiś nowy router z Wi-Fi to lepiej kupić jakiś sprawdzony na allegro niż ten od netii.

(Lewarek2) #6

Mam jeszcze jedno pytanie czy po podpisaniu umowy ale jeszcze zanim zacznie być świadczona usługa Netii mogę ją jeszcze zmienić? Zrezygnować chociaż z mobilnego internetu albo jakieś inne małe zmiany?

(MrAsusrp6) #7

Nikt z nas nie pracuje chyba w Netii ?? więc o szczegóły zapytaj na infolini.

(Airborn) #8

XKateX , proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W przeciwnym razie temat zostanie przesunięty do kosza.