Netia a własny router D-Link DSL-G604T?

Witam, kończy mi się umowa w TP i zamierzam przejść do Netii.

Mam tylko pytanie bo obecnie używam routera D-Link DSL-G604T czy będzie problem z konfiguracją z Netii, czy w ogóle w Netii można nie brać modemu i używać router, jak jest korzystniej?

Jeśli router działał pod neostradą to równie dobrze powinien działać pod netią.Jeśli router ma wbudowany modem kożystniejszym rozwiązaniem będzie zrezygnowanie z modemu/routera netii i używanie swojego sprzętu.

Ps: czemu ten temat nie jest w sieciach lokalnych?

Bo autor tematu założył go w złym dziale.

Przenoszę.

Dzięki za odpowiedz, zastanawiałam się jeszcze nad modemem Wi-Fi bo była taka opcja ale skoro nie będzie problemów to mogę w ogóle nie brać

PS: Temat na pewno utworzyłam w sieciach komputerowych, nie wiem dlaczego znalazł się w dziale na luzie.

Jeśli już koniecznie chcesz jakiś nowy router z Wi-Fi to lepiej kupić jakiś sprawdzony na allegro niż ten od netii.

Mam jeszcze jedno pytanie czy po podpisaniu umowy ale jeszcze zanim zacznie być świadczona usługa Netii mogę ją jeszcze zmienić? Zrezygnować chociaż z mobilnego internetu albo jakieś inne małe zmiany?

Nikt z nas nie pracuje chyba w Netii ?? więc o szczegóły zapytaj na infolini.

XKateX , proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W przeciwnym razie temat zostanie przesunięty do kosza.