Netia - automatyczne połączenie wraz ze startem windows

Witam! Od niedawna mam internet z Netii. Zainstalowałem oprogramowanie do modemu i działa wszystko ok. Tylko, że gdy włączam windowsa to program od tego modemu się włącza ale połączenie się nie uruchamia automatycznie tylko trzeba samemu a potem potwierdzić wpisaną nazwe użytkownika i hasło, które już zrobiłem by zapisało i potem wybierz numer. Połączenie te dałem jako domyślne z internetem. Więc jak zrobić by automatycznie te połączenie się łączyło razem ze startem windowsa? Pozdrawiam oraz z góry dziękuje

AutoConnect

dzięki:) a dlaczego ten program na zwykłym użytkowniku nie dziala? a mam go ustawionego start wraz z systemem. Pozdro

Najlepiej utwórz domyślne połączenie w Windowsie i wrzuć skrót do autostartu…

mam jako domyślne no ale to gdyby się odpalił windows to bym musial wciskac wybierz numer zeby polaczylo bezsensownie ale z tym conektem sobie poradzilem dalem w programie files do zwyklych uzytkowników pełne prawa do katalogu z tym programem i jest ok. Pozdro

No to we właściwościach połączenia ustaw wszystko tak jak jest tu:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dfd … 58afb.html

no też rozwiązanie:) ale już użyłem tego programu i wszystko jest ok.

P.S. Ty masz NERWOSTRADE?:d

Delikatnie mówiąc tak :wink:

Dlaczego tak nazwałeś?:smiley: Co w niej takiego jest? A tak przy okazji jaką masz opcje? i jakie masz wyniki gdy zrobisz test?