Netia i problem z umową

pisze po raz kolejny z nadzieją że ktoś m w końcu pomoże. 15 Stycznia Netia otrzymała podpisane dokumenty i do dzisiaj zamówienie oczekuje na wysłanie i nie wiem czy coś w ogóle dzieje się z nim! 16 lutego odłączają neo i nie wiem co robić? Dzwonić do tej Netii. Ew poczekam do poniedziałku. Tyle się naczytałem o tych przejściach na net24 że aż mi sie odechciało… A już ubiegnę kolejne pytanie, co zrobić jak już będę miał zgodę to jak to wszystko rozegrać z podłączeniem i aktywacją bo nie korzystam z dostępówki TP i jestem zielony bo na stornie Netii nic nie ma, co radzicie :?:

Już dawno powinieneś był to zrobić, teraz to możesz mieć pretensje tylko do siebie, że tego nie zrobiłeś, nieraz trzeba nalegać, i dzwonić do skutku.

Trochę nie rozumiem pytania, ale przecież Ty nic nie musisz robić, to wszystko rozgrywa się automatycznie, odłączą Ci neo i TP niekoniecznie od razu podłączy Cię do Netii.

Jak zle zrozumiałem to sprecyzuj o co Ci chodzi.

Tam była mowa o jakieś aktualizacji oprogramowania, ale myślę że zmienię parametry modemu i połączę się za pomocą aplikacji netii. Najpierw to muszę jeszcze załatwić z tą tepsą bo coś mi się wydaje że się nie zgodzą…

tak, tak - masz rację…

moze i gdy przejdziesz przez “katusze” zwiazane z podłączeniem dalej wszystko będzie super…

ja osobiście uciekłem od TP.SA - dostałem info na telefon stacjonarny [automat] , że wszystko jest gotowe do zalogowania i właśnie zaczyna tykać zegar abonamentu - po czy stwierdziłem , że nie mam sygnału…i nie mam do czego sie logować…

Dwa miesiące prób dodzwonienia się na infolinie , obietnice , monity - wreszcie kilka prób rozwiazania umowy bez rozpoczecia zalogowania… dokumenty trafiły do Netii za poswiadczeniem odbioru - tam zagineły !!

Masakra, już się boje, mam nadzieje że się coś wyjaśni… :x