Netia i Youtube-długie buforowanie filmów,przerywanie

U mnie filmiki do powiedzmy ~20 000 wyświetleń w HD (720p) działają płynnie.

Jeśli chce obejrzeć coś co wystawił user z dużą widownią lub projekcja ma ponad 100 000 wyświetleń to zamula.

Sądzę, że serwery Google są przeciążone, bo coś mają niedługo zmienić.

(orange)

Potwierdzam - aktualnie yotube działa “trochę” lepiej niż jeszcze rano i wczoraj.

Niestety nawet ludzie mający internet 100mb/s narzekają na buforowanie - także czy to będzie 1 czy do 10mb/s to podejrzewam, że wiele się nie zmieni.

U mnie tylko i wyłącznie niezawodny sposób to jak na razie korzystanie z proxfree.com lub nl.proxfree.com lub uk.proxfree.com. Transfer zawsze na max z youtube. :slight_smile:

Witam

Mamy świadomość problemów, jakich doświadczają klienci korzystający z YouTube.

Problem nie leży w sieci TP, jednak niezależnie od przyczyny problemu, trwają już testy rozwiązań technicznych, które poprawią sytuację.

U mnie zaczynają się także strony nie wczytywać… To się robi uciążliwe.

Znow dziala kiepsko. Dlugi watek:

http://forum.pclab.pl/topic/881328-Neos … -a-YouTube - sprawa globalna, syf u providerow - ewidentne oszczednosci.

Wiecie co jak tylko operator kablowy da swojego neta rezygnuję z tego czegoś (net na lini Orange) wkurza mnie to już to powoli,spokojnie youtube nie mogę sobie oglądać,muszę czekać przy łączu prawie 20 mb.

W innym temacie to samo: youtube-nie-laduje-zacina-wolno-chodzi-t534824-15.html#p3347641

U mnie zminil sie youtubowy redirector: netia-poz1. Wielkie zaskoczenie, wszystko dziala. Cos sie dzieje.

U mnie kryzys zażegnany :slight_smile: redirector zmienił się na tpnet-waw3 bez numeru 4 w nawiasie. Teraz filmy ładowane są z cache.google.com