Netia internet+TV - ktoś ma?

Witam
Czy ktoś posiada usługę internetu i TV w Netii? Jak działa telewizja? ewentualnie jeszcze jak działa Mulitroom przez Netia Playera?

Posiadam Internet i TV z Netii od 10-ciu lat.
Telewizja działa b.dobrze. Mam 147 kanałów, NetiaPlayer pracuje po wi-fi.
Jedną z zalet TV Netia - jak dla mnie - jest Giganagrywarka, umożliwiająca nagrywanie programów nadawanych równolegle. Mam też TV Sat (nc+), gdzie można nagrywać tylko nie kolidujące czasowo programy. Wadą Giganagrywarki jest to, że nie wszystkie kanały są dopuszczone do nagrywania.
Jakość obrazu TV jest bez zastrzeżeń, mój telewizor to Samsung UE32D6100 3D FullHD.
Multiroomu nie znam, więc nie mam zdania.

A jaka masz prędkość łącza? U mnie może być max do 50 Mbit/s. a w rzeczywistości wiadomo… Jak polowe z tego pociągnie to będzie dobrze. Czytałem opinie, że jak np. ktoś korzysta z netu to tv potrafi się nieźle zawieszać itp. i to normalnie po kablu tv jest podłączona a co dopiero po wifi.

Moje łącze LLU to 12Mbit/s (pomiar speedtest.net), faktyczny download to max.1,5.
Mnie się TV nie zawiesza, czasami przy próbie uruchomienia giganagrywarki pojawia się komunikat że usługa jest niedostępna, ale wtedy odłączam na chwilę zasilacz od Netia Playera i jest OK.
Program TV ciął się na samym początku, ale to 10 lat temu. Teraz nigdy się nie zdarza.
Czasami wymagany jest restart routera, bo n.p. po zmianie bazy danych w centrali Netii siada wszystko - Internet i TV, ale to rzadko, średnio raz na dwa miesiące.

A jeśli się ma tv od netii i dokupi sie urządzenia Netia Palyera np z allegro to rozdzieli on programy tv na kilka odbiorników?