Netia - kilka pytań

Witam

Mam kilka pytań do posiadaczy internetu w neti. Netia oferuje internet 20mb/s w cenie 69 miesięcznie. Ale jak dla mnei to podejrzane. Czy faktycznie jest tak tanio czy operator zastosował jakiś haczyk w którym taka cena jest przez pierwsze kilka miesiecy a potem powrót do 200zł ??? Czy faktycznie przez cały czas trwania umowy płaci się69 zł miesięcznie ???

jest pewien haczyk, a mianowicie możliwości techniczne łącza, mówią że może chodzić 20Mbps a chodzi z 6

No i trzeba się też liczyć z “uwiązaniem” umową np. na 2 lata.

Na stronie Netii najpierw sprawdź czy jest możliwość techniczna podłączenia internetu u Ciebie 20 Mb/s.

W zasadzie to nie zależy mi aż tak bardzo na tych 20mb/s mogłbym od nich wziąść nawet 6 mb/s ale głwnie to boję się że przez pewien okres czasu jest taka cena a potem wyższa.

Nie sugeruj się reklamami

Sprawdź na stronie Netii wpisując swój numer telefonu możliwości swojego łącza a zobaczysz że nagle tabela z cenami i z prędkościami diametralnie się zmienia…

Standardowa strona promocji

a107ed99ffbba37dm.jpg

Strona po wpisaniu danych

7068cb3d570b544dm.jpg

Po telefonie do biura obsługi oczywiście Pani informuję że opcja 20mb/s jest niedostępna na łączach TP a i z 6mb/s może być ciężko

Ceny podawane w reklamach tyczą się osób które “są” na liniach Netii

Po spr wyszlo cos takiego :

Telefon i internet w pakiecie : BSA(i)+WLR(t): Pakiet dostępny w sprzedaży, maks. prędkość ściągania 20480 kbit/s

Tylko telefon : WLR: Usługa dostępna wyłącznie na linii TP

Tylko internet : BSA: Usługa dostępna, maks. prędkość ściągania 20480 kbit/s

OneOffice : Usługa niedostępna

Usługi mobilne : Netia Mobile: Usługa niedostępna

IPTV : IPTV: Usługa niedostępna

Internet over Ethernet: IoE: Usługa niedostępna

cena jest taka jaką podają przez całą umowę czyli 24 miesiące :slight_smile: no i w czasie trwania umowy możesz zmienić ofertę na lepszą czyli np: 20Mbit/s za 69zł wziąłeś a po pół roku jest nowa promocja np: 100Mbit/s za 49zł i bierzesz ją :o jeśli taka będzie ![-o<

sprawdź tu sobie linię :

kurcze a mi ta stronka co sprawdza neta, w sekcji maksymalna prędkość pokazuje BRAK DANYCH niestety

Odkąd jestem w Netii to ta stronka mi już działa.

-Maks. prędkość ściągania 15832 kbit/s

Narazie mam 4 MB i mi styka, po pół roku może się weźmie 8 MB :slight_smile: