Netia-max prędkość łącza

Witam.

Kilka dni temu założyłam telefon stacjonarny TP i złożyłam zamówienie Netia przez internet. Wg strony 20 Mb/s działa na mojej ulicy. Czytając co nie co nie chce żeby Netia zrobiła mnie na szaro. Jak sprawdzić max prędkość łącza ? Żeby upewnić się ze ta 20 będzie działać.

“Według strony” to mnie też działa 20, a faktycznie z 6 jest duży problem. :stuck_out_tongue:

Zadzwoń na infolinię albo zaglądnij do najbliższego punktu i zapytaj.

Ja mam w routerze po wejściu na niego przez przeglądarke na stronie głównej moją aktualną prędkość i prędkość max, też zastanawiałem się nad zmiana na netie 20mb wedlug netii powinno działać, według routera moja linia wyciagnie max ok 13mb dlatego sie zastanawiam nad sensem brania tego łącza…

Z tego co wiem to to jest maksymalna przepustowość łącza jaką oferuje operator a nie gwarantowana. Sprawdzić można jakimś programem na własnej skórze, można u jakiegoś sąsiada z ulicy.

to prawda że na łączach Tp 20 i 10 odpada?

Dodane 26.10.2010 (Wt) 20:26

Dzwonili przed chwilą z Neti, kazali do TP zadz. zapytać się o max prędkość. i 20 moze byc :slight_smile: Teraz trzeba czekac i zobaczy się jak chodzi

Dodane 26.10.2010 (Wt) 20:29

Dzwonili przed chwilą z Neti, kazali do TP zadz. zapytać się o max prędkość. i 20 moze byc :slight_smile: Teraz trzeba czekac i zobaczy się jak chodzi