Netia-max prędkość łącza

(Olajk) #1

Witam.

Kilka dni temu założyłam telefon stacjonarny TP i złożyłam zamówienie Netia przez internet. Wg strony 20 Mb/s działa na mojej ulicy. Czytając co nie co nie chce żeby Netia zrobiła mnie na szaro. Jak sprawdzić max prędkość łącza ? Żeby upewnić się ze ta 20 będzie działać.

(Sitemaster) #2

"Według strony" to mnie też działa 20, a faktycznie z 6 jest duży problem. :stuck_out_tongue:

Zadzwoń na infolinię albo zaglądnij do najbliższego punktu i zapytaj.

(Kobi2520) #3

Ja mam w routerze po wejściu na niego przez przeglądarke na stronie głównej moją aktualną prędkość i prędkość max, też zastanawiałem się nad zmiana na netie 20mb wedlug netii powinno działać, według routera moja linia wyciagnie max ok 13mb dlatego sie zastanawiam nad sensem brania tego łącza..

(ra-v) #4

Z tego co wiem to to jest maksymalna przepustowość łącza jaką oferuje operator a nie gwarantowana. Sprawdzić można jakimś programem na własnej skórze, można u jakiegoś sąsiada z ulicy.

(Olajk) #5

to prawda że na łączach Tp 20 i 10 odpada?

-- Dodane 26.10.2010 (Wt) 20:26 --

Dzwonili przed chwilą z Neti, kazali do TP zadz. zapytać się o max prędkość. i 20 moze byc :slight_smile: Teraz trzeba czekac i zobaczy się jak chodzi

-- Dodane 26.10.2010 (Wt) 20:29 --

Dzwonili przed chwilą z Neti, kazali do TP zadz. zapytać się o max prędkość. i 20 moze byc :slight_smile: Teraz trzeba czekac i zobaczy się jak chodzi