Netia na lini tp

witam,

w październiku kończy mi się umow na neostrade i w związku z brakiem interesującej oferty w tp zastanawiam się nad zmianą usługodawcy na netię (internet + telefon) i tutaj mam pytanie do tych co mają internet netii 1 Mb/s na lini tp czy nie ma jakichś zakłuceń czy zcegoś tego typu na lini jak neo 1 Mb mi działała ok? szukałem w google ale większość tematów i wątków na forach o netii jest juz trochę starawa więc wolę się spytać na nowo :slight_smile:

pozdrawiam i z góry dzięki

Sporo się pisze bo nie mogą być jakieś problemy bez rozwiązania.

Bierz Netię i nie zastanawiaj się.

Bo Neostradę Netia już dawno wyprzedziła

Korzystam z tego providera /Netia/ na linii TP od prawie 2 lat /lącze półmegowe/ i zamierzam przedłużyć umowę na kolejne 3 lata. Wzorcowe wsparcie techniczne, niska opłata i jak słucham opowieści kolegów korzystających z innych ISP to włos mi się jeży na głowie. W ciągu tych 2 lat miałem 1 problem z transferem, zatrudnili nawet na własny koszt zewnętrzną firmę audytową aby rozwiązać problem i szybko było po sprawie, ponadto miałem 2 przypadki kilkunastominutowej przerwy w dostawie usługi ponieważ piorun uszkodził im główny komputer w czasie burzy w Warszawie. Nie zamierzam zmienić dostawcy internetu, uważam, że Netia w tej chwili w Polsce to rozwiązanie optymalne, więc polecam tego dostawcę innym kolegom.

mam jeszcze jedno pytanie bo na infolini netii pani powiedziała mi, że zamawiając przez infolinię u niej będę miał ich usługi następnego dnia po skończeniu terminu umowy z tp, a w przypadku zamawiania przez internet trwa to dużo dłużej i chodzi mi o to czy tak jest na prawdę czy tylko ona tak mi powiedziała bo chce złapać prowizję czy coś w tym rodzaju? Dodam, że umowa z tp kończy mi się za 37 dni

witam,

już zamówiłem netię ale mam jeszcze jedno pytanie, bo papierów jeszcze nie podpisałem, czy jeśli zamówiłem w netii telefon+internet na linii tp to czy ja muszę dodatkowo płacić bodajże te 36,60 zł za utrzymanie linii dla tp?

PS. przeprawszam, że popst pod postem ale jak bym zedytował to temat nie podskoczyłby do góry ![-o<

Netia w Twoim imieniu wysyła rezygnację z usług do TP (telefon i internet), więc będziesz miał usługi tylko w Netii a co za tym idzie nie płacisz opłaty za utrzymanie łącza.