Netia pomocy (szybkosc pobierania)

Witam mam router netia 7mbs i od 3-4 dni predkosc pobierania stron i programow wacha sie od 300 do nawet 20 kb/s czym to moze byc spowodowane normalnie to chodzilo po 700-800 kb/s zeby zaladowac jakas strone trzeba czekac nawet kilka minut to denerwujace macie na to jakies rady.Z gory dziekuje

ppawellN3W , zgodnie z regulaminem, który zaakceptowałeś podczas rejestracji, proszę dokonać zmiany tytułu na taki, który wstępnie opisze problem. Ponadto na forum piszemy w języku polskim, w związku z tym należy korzystać z polskich znaków diakrytycznych (ą,ę,ć,ł,ń,ó,ś,ź,ż), proszę poprawić swój post, w przeciwnym razie temat wyląduje w koszu.

O ile się orientuję, Netia nie ma takiej prędkości internetu (sam mam na ich łączu internet). Jak już, to 8 Mbps, a i to w dwóch opcjach, zwykłej i symetrycznej.

Wstaw logi z OTL ( zasady-wklejania-logow-forum-tytulowania-tematow-t253052.html ) oraz zrzut z testu na http://speedtest.net/ .

Wyłącz podczas ściągania programy korzystające z internetu (GG i pochodne, torrenty itd.), wyłącz aktualizacje AV i Windows Update.

Powiedz też, z jakich serwisów ściągasz rzeczone programy, może wina po ich stronie leżeć równie dobrze.