Netia Spot-połączenie z Routerem TP-LINK TD-8901G po wi-fi

Witajcie!

Mam taki problem-korzystam z internetu Netii po liniach TP, mam własny Router-Modem TP-LINK TD-8901G, urządzenie działa OK, korzystam z netu przez wi-fi.

Mam również Netia Spota ( z funkcją print serwera dla drukarki USB a także z funkcją dysku sieciowego.)

Chciałbym skorzystać z możliwości drukowania bezprzewodowego z Netia Spota, ale samego Routera-modemu dostępowego nie chcę zmieniać na Netia Spota( bo jest za daleko od drukarki ). Chcę więc aby te 2 urządzenia

były połączone przez wi-fi, laptop miałby się łączyć z Netia Spotem, a Netia Spot z Routerem aby był net i jednocześnie bezprzewodowy dostęp do drukarki.

Czy możliwe jest takie bezprzewodowe połączenie tych dwóch urządzeń czyli posiadanego Routera-modemu dostępowego z Netia Spotem tak abym mógł drukować bezprzewodowo ? Jak skonfigurować oba urządzenia?

Netia Spot ma tryb Router i Tryb Bridge- czy to wystarczy ?

Mam jeszcze Router D-Linka który z tego co pamiętam może pracować w różnych trybach- AP, Bridge itd. tylko że sprawny jest tylko sam moduł wi-fi, a switch kablowy w nim nie działa.

Czy mogę go użyć do tego celu tj. jako ogniwo pośrednie między Netia Spot i Routerem ?

Da się?

pzdr! Nix

Witajcie!

Internet z NETIA

posiadam urządzenie netiaspot i w urządzenie ustawiłem 0wifi działa często się restartuje 5 minut gubi sygnał

dzwoniłem Netii i powiedzieli mi urządzenie jest dobre (a ja mam problem z ich urządzeniem )

wystarczyło powiedzieć nie używać funkcji wifi w netiaspot !!

kupić router Dlink dir-300 { ftp://ftp.dlink.pl/dir/dir-300/document … 081022.pdf }

http://img1.sprzedajemy.pl/540x405_rout … 098501.jpg