Netia spot + W8901g + WA850RE. Jak to podłączyć?

(Kubs94) #1

Witam. Jak to wszystko razem połączyć? W ogóle to używam W8901G jako routera nie wiem czy czasem nie będzie lepiej jak zamienię go na Netię Spot, wiem, że router netii ma większą przepustliwość od tp linka

(fiesta) #2

W którym miejscu ?? Jakie masz łącze ??

Wywal netiaspota wstaw w jego miejsce  TP Linka, poprawnie skonfiguruj i zapomnij  o zanikach połączenia bezprzewodowego  i  ciesz się większym zasięgiem  Wi Fi.

(Kubs94) #3

Ja mam łącze 20mbps. Tp-Link ogranicza przepustliwość wifi do 54mbps i pracuje w 802.11 b/g, a natomiast netia 802.11b/g/n (szybkość do 300Mb/s w paśmie 2,4 GHz)

Głownym routerem jest właśnie TP link chciałem się was zapytać czy właśnie dlatego router netii niebyłby lepszym wyborem

(Jan Szatan) #4

Używałem tego samego routera (TP Link) mając internet od Netii 20 Mb/s i nie odczuwałem różnicy w transferze, czy to po kablu czy WiFi.

(Kubs94) #5

a używałeś netii spot?? Czy tylko Tp-linka?

(fiesta) #6

Coś się tak uparł na tego Netiaspota ??

Pogoogluj i poczytaj  na forach jakie wieczne problemy sprawia  ten niby router, a  jako  lekarstwo polecana jest zmiana  routera.

(Kubs94) #7

dobra to niech zostanie ten co jest. Mam jeszcze takie pytanie czy idzie ustawić netie spot aby służyła jako repeater tak jak wa850re?