Netia - ZyXEL P-2602R-D1A - problem z hasłem

Witam,

Zakupiłem niedawno w Netii usługę “4x szybszy internet”, do której dodawano modem/router ZyXEL P-2602R-D1A. Po podłączeniu i wpisaniu w przeglądarke http://192.168.1.254 prosi mnie o hasło. Niestety standardowe hasło ‘1234’ nie działa ;/ W instrukcji po angielsku, załączonej na płycie, jest podane, że domyślne hasło to 1234… Niestety router ten jest przekonfigurowany przez Netie i była do niego dołączona osobna instrukcja przygotowana właśnie przez nich… Domyślam się, że tam pewnie było zamieszczone to inne domyślne hasło, ale tą instrukcje gdzieś zgubiłem :confused: Prosze o pomoc.

Dlaczego nie zadzwonisz na *88 do pomocy technicznej ?

Chodzi o to, że nienawidzę tej niemiłej obsługi telefonicznej Netii…więc pomyślałem, że ktoś miał taki sam problem jak ja i go rozwiązał.

spróbuj przytrzymać przycisk reset przez minutę tylko nie pamiętam czy na włączonym czy wyłączonym

bo ja kiedyś zapomniałem hasło do swojego di-524 i spowodowała to przywrócenie ustawień fabrycznych.

Niestety…przycisk reset na tych ZyXELach nie działa w ogóle, ale…znalazłem rozwiązanie :smiley: Domyślne hasło w tym modelu to user

Można zamknąć.

Hasło do ZyXEL P-2602R-1DA to “user” ( przynajmniej u mnie )