NEURONIX i plik vts

Siema pewnie jak zwykle nie w tym dziale co trzeba, ale trudno - ktoś poprawi:)

Teraz o problemie:

w neuronix’ie na pisałem projekt (raczej jego część). Dotyczy on możliwości ruchu skoczka na czystej szachownicy. Dla każdego wejścia mamy od 2 do 8 wyjść (przykładowo z pozycji a1 może sie ruszyć do b3 lub c2, i tak dla każdej pozycji na szachownicy). Na tym się moja wiedza o neuronix’ie kończy:) Pomoże mi ktoś zrozumieć dwie kwestie?

  1. Plik vts!! to jest moja bolączka:) mianowicie chciałbym w nim zrobić imitację szachwnicy - nie problem koloryzacja komórek:) Problem tworzy dalszy pomysł - dodatkowe pole, w którym z listy możemy wybrać pozycję wejściową od a1 do h8(to już pod PC - Shellem oczywiście testowane by było), a następnie na owej imitacji szachownicy, żeby pojawiały sie w odpowiednich komórkach symbole (obojętne - np O dla wejścia i X dla możliwych wyjść).

  2. Jaki wpływ ma na wykonywanie się vts plik XXX.BW? Pisałem już projekty w cace i pc- shell więc mniej więcej kumam co w nim jest jednak nie do końca wiem czy on ma wpływ na wykonywanie się vts… Dla programu w PC - Shell oczywiście ma kluczowe znaczenie:), nie wiem tlyko czy wpływa on jakoś na vts oprócz tego, że go “inicjuje”.

Gdyby ktoś miał jakąś wiedzę na ten temat i chciał się podzielić to będę wdzięczny. Z góry też zaznaczam, że jak nie chcesz przyjacielu pomóc, a tylko npisać cos głupiego to proszę skocz na inny topic:) nie marnuj swojego i mojego czasu:) POTRZEBUJĘ TYLKO KONKRETNYCH PODPOWIEDZI

hej, znalazlam twoj post powiedz mi tworzyles projekt dla neuronixa ja mam podobny problem nie wiem jak sie za niego zabrac :wink: moze moglbys mi pomoc pozdrawiam;)