Neverwinter nights 2 Gniew Zehira - problem z grafiką

Witam. - nie wiem czy mogę w tym dziale składać problemy z grami, ale nic innego tu nie znalazłem

Właśnie zainstalowałem Neverwinter nights 2 Gniew Zehira pożyczone od kumpla.

Jednak nie długo cieszyłem się tą grą ponieważ napotkałem (po raz drugi) problem z grafiką gry.

Grafika po rozpoczęciu gry wygląda mniej więcej tak - widać tylko podłoże po którym porusza się postać, jednak jest niżej niż ona - postacie, drzewa oraz inne obiekty mają tylko takie cieniowe kontury, jednym słowem nic nie widać ;s

Pierwszy raz napotkałem się z tym problemem w podstawowej wersji tej gry, ale po reinstalacji wszystko wróciło do normy. Dodam jeszcze, że kiedy po raz pierwszy spotkałem ten problem, to kiedy wchodziłem do budynku grafika była normalna, także w niektórych krainach grafika była ok. Ale teraz, po zainstalowaniu 2giego dodatku do tej gry, na początku kampanii widzę tylko (bardzo dobrze) wode :stuck_out_tongue: reszta to kontury statku na którym płynę oraz załogi…

Proszę o pomoc. Może to wina sterowników.

P.S admin jeśli złożyłem to w złym dziale przyjmij moje przeprosiny i przenieś wątek:P - po prostu to najlepsza strona do rozwiązywania problemów, a innej takiej nie znajdę ;s

Sterowniki do karty grafiki.Komputer spełnia wymagania ?

patche instalowałeś? Poszukaj ich na polskich stronach o NWN2, bowiem updater nie ściąga tych nowyszych

Spełnia :slight_smile: grałem w bardziej wymagające gry i było wszystko ok. - Assassins’ Creed 2, CoD 5, Settlers 7 (co prawda trochę się cieło:P)

Ale skoro to sterowniki to dlaczego przy pierwszym razie kiedy napotkałem ten problem to reinstalka podziałała??

jest możliwość że to te głupie patche do gry ;s bo właśnie do podstawki instalowałem aktualizacje itp, a potem po reinstalce nie, a tutaj automatycznie po instalacji się samo aktualizuje ;s

Spróbuj z patchami.

No i niby mam najnowszą wersję, i dalej to samo ;/

Ehh…

Z doświadczenia wiem, że NWN2 to straszna gra, jeśli chodzi o kod. Gdzie się nie spojrzy tam jakieś błędy ;/

pabliciak , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Od czego jest dział Gry? Przeczytaj proszę ten temat. poradnik-uzywania-forum-zakladanie-edycja-tematu-t394978.html