News o Gadu-gadu

(Dlaforum) #1

C hcą by zakazano używania Gadu-Gadu: L i n k

(Ford Fokus) #2

I dobrze :stuck_out_tongue: Nikomu to nie zaszkodzi :stuck_out_tongue:

(Crack32) #3

Może wreszcie inne, lepsze komunikatory zyskają popularność.

(grand) #4

Jakoś mnie to nie martwi :mrgreen:

(Azpr) #5

http://gadu-gadu.pl/biuro-wiadomosci_os ... ie_av.html

GG nie można będzie "wyłaczyć" od tak :wink: pozatym jak dlamnie to bardzo dobra wiadomość i odbry momet aby wprowadzić coś własnego...

(PaPuX) #6

Ja komunikatorowi GG mówie NIE zdecydowane NIE!!

(Dupek1000) #7

gg jest biedne te bugi i wogóle (<---- own3d)

dla tego biercie jeszcze ciepłe userbarki :smiley:

XXXXXXXXXXXXXXXX

Zabrałem te dwa

Asterisk

(Airborn) #8

nikt was chyba nie zmusza do korzystania zarówno z komunikatora jak i z protokołu gadu-gadu, istnieje tyle zamienników że szok do wyboru do koloru, otwarte, zamknięte, darmowe, płatne... ktoś was zmusza?

(Denzi) #9

Witam!

Może faktycznie gg jest biednie ma bugi itp,ale ja się już do niego przyzwyczaiłem,i trudno mi będzie zmienić na inny komunikator. :frowning:

(Ford Fokus) #10

Kilka milionów znajomych :stuck_out_tongue:

(Sawyer47) #11

niestety co to pisze Ford to prawda, tyle ludzi korzysta z sieci GG, że trudno zrezygnować z kontaktu z większością znajomych. Niestety na mojej liście kontaktów tylko 2 osoby z 20 używa Jabbera, reszta to GG ;/ Pozostaje mieć nadzieje, że ludzie zaczną zauważać, że GG to słaby program i słaba sieć i przestaną używać GG....

PS. Ford - wielu masz znajomych :smiley:

(ToMuŚ) #12

-protokół gg TAK

-GG NIE

(fiesta) #13

Przecież możesz kontaktować się z tymi kilkoma milionami za pomocą np Tlena (ostatnia wersja ma znacznie udoskonaloną komunikację z protokołem GG, łącznie z przesyłaniem plików i obrazków). Więc w czym widzisz problem :?

(Akira3179082) #14

Mi coraz więcej przybywa konaktów jabbera. Uważam, że ta siec to przyszłośc (jak eMule) i nie da jej sie zawiesic czy cos takiego. Jak narazie tylko okolo 10% listy ma jabbera, ale ciagle namawiam reszte zeby zostawili tego shita czym jest gg.