News o Gadu-gadu

C hcą by zakazano używania Gadu-Gadu: L i n k

I dobrze :stuck_out_tongue: Nikomu to nie zaszkodzi :stuck_out_tongue:

Może wreszcie inne, lepsze komunikatory zyskają popularność.

Jakoś mnie to nie martwi :mrgreen:

http://gadu-gadu.pl/biuro-wiadomosci_os … ie_av.html

GG nie można będzie “wyłaczyć” od tak :wink: pozatym jak dlamnie to bardzo dobra wiadomość i odbry momet aby wprowadzić coś własnego…

Ja komunikatorowi GG mówie NIE zdecydowane NIE!!

gg jest biedne te bugi i wogóle (<---- own3d)

dla tego biercie jeszcze ciepłe userbarki :smiley:

XXXXXXXXXXXXXXXX


Zabrałem te dwa

Asterisk

nikt was chyba nie zmusza do korzystania zarówno z komunikatora jak i z protokołu gadu-gadu, istnieje tyle zamienników że szok do wyboru do koloru, otwarte, zamknięte, darmowe, płatne… ktoś was zmusza?

Witam!

Może faktycznie gg jest biednie ma bugi itp,ale ja się już do niego przyzwyczaiłem,i trudno mi będzie zmienić na inny komunikator. :frowning:

Kilka milionów znajomych :stuck_out_tongue:

niestety co to pisze Ford to prawda, tyle ludzi korzysta z sieci GG, że trudno zrezygnować z kontaktu z większością znajomych. Niestety na mojej liście kontaktów tylko 2 osoby z 20 używa Jabbera, reszta to GG ;/ Pozostaje mieć nadzieje, że ludzie zaczną zauważać, że GG to słaby program i słaba sieć i przestaną używać GG…

PS. Ford - wielu masz znajomych :smiley:

-protokół gg TAK

-GG NIE

Przecież możesz kontaktować się z tymi kilkoma milionami za pomocą np Tlena (ostatnia wersja ma znacznie udoskonaloną komunikację z protokołem GG, łącznie z przesyłaniem plików i obrazków). Więc w czym widzisz problem :?

Mi coraz więcej przybywa konaktów jabbera. Uważam, że ta siec to przyszłośc (jak eMule) i nie da jej sie zawiesic czy cos takiego. Jak narazie tylko okolo 10% listy ma jabbera, ale ciagle namawiam reszte zeby zostawili tego shita czym jest gg.