Newsy z bloga nie pojawiają się na głównej stronie blogów

Witam

Ta kwestia była już poruszona. Nawet był news o tym. Tylko czemu u siebie nie widzę efektów? Dzisiaj napisałem wpis na blogu. Został opublikowany, ale dziwne, że tylko na mojej stronie z blogiem, a nie pojawił się na głównej. Może mi ktoś to wyjaśnić?

a co tu wyjaśniać- wpisy na głównej pojawiają się dopiero po akceptacji przez moderatora.

Akurat. Mój wpis dodałem wczoraj, a dzisiaj wpis użytkownika penguin pojawił się praktycznie od razu. Co tu się do jasnej, ciasnej dzieje ?? !!

A co się ma niby dziać ??

Czy to cokolwiek zmienia ??

Już spieszę z wyjaśnieniem :slight_smile:

Obecnie pracujemy nad, można powiedzieć, diametralnymi zmianami w “blogach”.Wspominaliśmy już o pierwszych zmianach http://www.dobreprogramy.pl/Nagradzamy- … 17453.html (przedostatni akapit). Informacja miała jednak na razie charakter jedynie wzmiankowy, a to dlatego że poważne zmiany dopiero są w trakcie wdrażania. Oczywiście niezwłocznie po ich wprowadzeniu poinformujemy o tym głośno i wyraźnie :slight_smile:

Przy tej okazji powiem pokrótce o zmianach - tych wprowadzonych (które to spowodowały wzburzenie Oriona) oraz o tych “w produkcji”. Dotychczas zasada była taka, że wpis na blogu jest moderowany zero-jedynkowo albo odrzucany albo publikowany na głównej stronie bloga i stronie z blogiem Usera jednocześnie. Generowało to kłopotliwe sytuację, z jednej strony chęć zachowania “wysokiej jakości” wpisów na stronie głównej z drugiej natomiast niechęć do odrzucania wpisów, które również mogłyby jakąś grupę czytelników zainteresować albo mogły by być przyczynkiem do kolejnych lepszych, ciekawszych czy też poprostu budzących większe zainteresowanie wpisów tego autora. Doszliśmy więc do wniosku, że pójdziemy inną drogą. Na prywatnych blogach pojawiają się wszystkie wpisy, bez naszej oceny merytorycznej (przynajmniej zahaczające o tematykę IT oraz pozbawione wulgaryzmów), natomiast na głównej publikowane są wybrane najciekawsze - niestety naszym subiektywnym zdaniem :wink: Być może jednak i to zmienimy. Te, które nie pojawią się w całości na głównej stronie są jednak widoczne na liście “Na blogach użytkowników”. Wpisy użytkowników zarejestrowanych od conajmniej 7 dni publikowane są natychmiast na ich blogach, bez wstępnej moderacji.

Tak jak wspomniałem to jednak dopiero czubek góry lodowej w zakresie zmian. Obecnie pracujemy nad zupełnie nowym widokiem blogów (i przy okazji profili), znacznie odchudzonym i pozbawionym zupełnie treści vortalowych (list, menu, boksów itp.) pojawi się jedynie dyskretne logo. Widoki będą mogłybyć modyfikowane i personalizowane przez użytkowników. Naszym zdaniem będzie to zupełnie inna jakość :slight_smile: Ponadto pojawią się przyjazne adresy w postaci dobreprogramy.pl/nick. Nie chcę się jednak bardziej zagłębiać w szczegóły. Pracy jest sporo, koncepcje oczywiście stale ulegają zmianom i modernizacjom. Już niebawem jednak sami zobaczycie efekty :slight_smile:

Dzięki Cebula za wyjaśnienie. Jednakże prosiłbym o wstawienie mojego newsa na stronie głównej. Jest on bardzo ważny i już poszła informacja do organizacji WiOO, jak i oficjalne pismo w tej sprawie do UMŁ :smiley:

To chyba zamyka dyskusję.

W przypadku dalszej chęci wymiany argumentów sugeruję drogę mailową bądź PW.

Update

Myślałem, że zrozumiesz, nie zrozumiałeś dlatego jestem zmuszony zamknąć temat.