Nexusfile nie uruchamia się po reinstalacji

Wszystko było ok do czasu gdy odinstalowałem ten wspaniały menedżer plików całkiem przez przypadek (pomyliłem z nexus dockiem), po ponownym zainstalowaniu program niestety nie odpala, wyskakują następujące komunikaty:

gallery_226953_20_14863.jpg

 

 

gallery_226953_20_21091.jpg

 

Ktoś wie jak temu zaradzić?

Kliknij w ikonę start, w pole znajdź programy/wyszukaj wpisz ścieżkę do nexusa i dajesz enter. Wiesz, jak znaleźć NexusFile.exe w folderze x86? Gdy otworzysz folder z tym nexusem, to u góry będzie pisało C/itd. W notatniku tak dokładnie pisz to, co u samej góry i dodaj na końcu \NexusFile.exe Potem wklejasz ścieżkę dostępu do pliku exe - w pole znajdź wyszukiwania programu. Enter otwiera.

Tego próbowałem na samym początku. Wszedłem w C:\Program Files (x86)\NexusFile i chciałem odpalić nexusfile.exe, bo myślałem że tylko skróty nie działają. Niestety wyskakują te same komunikaty co po kliknięciu na skrót z pulpitu czy menu start.

Nie chodziło o uruchomienie programu klikając w plik exe, ani ze skrótu. Chciałem, żeby system windows uruchomił ścieżkę do programu. Chodzi o niegenerowanie błędów systemowych. Pobierz i uruchom naprawę microsoftu.

http://support.microsoft.com/mats/Program_Install_and_Uninstall/pl

Moja rada,  to pobierz gdzieś na dysk portable tego programu, wypakuj i w folderze kliknij PPM i przypnij do paska zadań, albo utwórz skrót na pulpicie. To tyle. W ustawieniach wybierzesz potrzebne opcje. Funkcyjność portable, nie jest gorsza od wersji instalacyjnej.

http://portable.info.pl/nexusfile-portable/

Chyba, że Ci się uda odinstalowanie z fix item i ponownie instalowanie tego programu z instalki pobranej na dysk i wskazanej.

No niestety nic nie pomogło. Trudno. Przerzuciłem się na program 7-Zip File Manager i jestem zadowolony.

Do deinstalacji programów używam revo, mógł usunąć coś czego nie powinien, jakąś bibliotekę i stąd ten problem