NFC i LTE w Motoroli Moto G 1st?

Cześć wszystkim!

 

Znowu zabrałem się za moją Motorolę. Tym razem zabrałem się za eksplorowanie wszystkich folderów systemowych. W folderze /etc znalazłem dwa pliki: “nfc-nci.conf” oraz “nfcee_access.xml”. W folderze /data znalazłem też folder “nfc” w którym był folder “param” który był pusty. Jak na razie to tyle rzeczy które znalazłem na temat NFC w Moto G. 

 

Z LTE było tak: ściągnąłem aplikację “Pimp My Rom”. Jest tam sporo ciekawych rzeczy ale najbardziej interesującą rzeczą było “Device hidden menu”. W tym ukrytym menu były informacje o sieci, WiFi, samym telefonie. W informacjach o telefonie można wybrać preferowany tryb sieci. Były tam tryby takie jak: “GSM auto (PRL)”, “CDMA auto (PRL)”, “EvDo only” "LTE/GSM/CDMA  auto (PRL), “TD-SCDMA and WCDMA”… 

 

Wiem też że jest jakiś inny sposób na wejście do tego ukrytego menu przez dialera ale nie wiem jaki kod będzie dla Moto G.

 

Jak ktoś coś o tym wie to dobrze będzie aby coś na ten temat napisał :P. Wszystko chętnie przeczytam :P.

 

Pozdrawiam

TygrysPL

*#*#4636#*#* - kod do hidden menu :stuck_out_tongue:

Opcja z LTE jest w każdym telefonie na nowym Androidzie jest to po prostu opcja :stuck_out_tongue:

Jak baseband i sprzęt tego nie obsługują to po prostu 4G nie będzie :stuck_out_tongue:

To samo dotyczy się plików o NFC pliki w Androidzie są bo android nfc obsługuje, a telefon już nie koniecznie :stuck_out_tongue: