NFC vs Bluetooth zjadanie baterii

Witam mam słuchawki bezprzewodowe i mam pytanie co zjada szybciej baterię w telefonie blu czy NFC??? Pozdrowienia

U mnie raczej oba niewiele zjadają, jak zostawię w trybie bezczynności jedno z dwóch.

Ale nie machałem przez 9 godzin by zaczytywać naklejki nfc / płatności zbliżeniowe itp. lub z 10 godzin słuchać czegoś na zestawie do rozmów (mam tylko dwa chińskie szmelce co do godziny pracują po naładowaniu na full).

Nfc w słuchawkach jest tylko do parowania jak coś. Dźwięk leci przez bt

1 polubienie

Ok a jeśli posiadam turbo ładowarkę od telefonu i do tego kabel od słuchawek to czy się coś stanie z nimi??? Czy to nie będzie przeszkadzać chodzi o ładowarkę

Ja mam pump express 2.0 i się nie popsuł telefon ani ładowarka.

Z kablami się nic nie stanie nie ma prawa zależy od kabla jaki stawiam opór ja mam kilka kabli i kilka ładowarek 1A i 2A . Zawsze staram się ładować ładowarką 2A szybciej ładuje i oryginalnym kablem od tel . A blu to inna para kaloszy zależy jaki masz tel w jakim stanie jest bateria oraz jakie aplikacje chodzą w tle jednemu starczy baterii na kilka dni a jeszcze innemu np tylko na pół dnia

Mi chodzi jeśli podłącze słuchawki bluetooth pod tą ładowarkę :slight_smile: jeśli mam tylko jedną bo nie mam zwykłej … Kabel mam USB do nich tzn mikrousb

Nic się nie stanie jak tak ładuje swoje słuchawki ładowarką 1A i czasami 2A kabel biorę pierwszy z brzega jaki znajdę i działają

Ok dzięki