Nforce4m-a v3.0 problem

Mam mały problem, posiadam płytę główną nforce4m-a v3.0 i mam na przodzie obudowy wejście audio i mikrofon, jednak jak oddawałem kompa do serwisu to wymieniając płytę główną nie podłączyli mi kabla z tego wejścia do płyty głównej…Włożyłem te kabelki pionowo, ale byle jak i wejście mi nie działa, jak podłączam słuchawki to jak zgłaśniam to mi szumi ale jak puszcze muzykę to nic nie słychać. W tym wejściu do płyty głownej mam takie małe kabeleczki i chyba je źle włożyłem…

nforce4mav30ti8.th.jpg

A i jeszcze jedno mogę grzebać w przy tym wejściu w stanie wstrzymania ?? Jeśli tak to spróbuje to jakoś sam po podłączać różnymi możliwościami.

Ściągnij manual i podłączaj wtyki zwykle usb ma ten sam kolor, a panel inny powinny być łączone poziomo, i pewnie mają blokady żeby nie podłączyć odwrotnie, a jak coś robisz przy elektronice to wyłączaj sprzęt, wyjmij kabel z zasilacza, dotknij np kaloryfera czy bolca w gniazdku i dopiero wtedy zacznij coś robić.

Mała podpowiedź zobacz w manualu na stronie 20

http://www.ecs.com.tw/ECSWebSite/Downlo … =6&LanID=0

Włożyłem kable poziomo i dalej to samo…Jutro dodam fotke z tymi kabelkami jak wyglądają i co tam na nich pisze. Myślę, że to pomoże i że ktoś mi też pomoże :slight_smile: A układ tego wejście jest taki

beztytuu2no1.th.jpg

Sory że Paint ale fotka by byla rozmazana bo mam tylko telefon z aparatem a cyfrowki nie posiadam…

Dodane 08.02.2009 (N) 14:43

Tak te kabelki wyglądają

852577471925fc61m.jpg

Pomóżcie mi błagam ![-o<