Nfs 2 problem

(system) #1

hmm dlaczego mój temat został usuniety??

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... 667#184667

otórz po zainstalowaniu tej gry mam info żebym włożył prawidłowy dysk ,co to może znaczyc?najpierw pisze że mam włożyc dysk 2,no i wkładam a potem wyskakuje prosba o włożenie prawidłowego dysku?

(Zbych ) #2

Na wstępie napisz "mam orginał" a jak nie masz to regulamin sie kłania

(m@teo) #3

Prawdopodobnie Masz pirata! Bo to jest prawdopodobnie źle płyta przegrana! I chyba ci nie pójdzie na tych kopiach! :stuck_out_tongue:

(system) #4

tak oczywiście że mam orginalna wersję,a tak apropo to dlatego że nie napisałem poprzednio tego to temat został skasowany??

poza tym nigdy nie byłem ,nie jestem i niebęde złodziejem jak co poniektórzy,jeszcze nie zdarzyło mi się miec wersji nielegalnej czego kolwiek! !!

(pysiu) #5

kolega to dobrze ujął :stuck_out_tongue:

(m@teo) #6

To jak masz orginalną wersje to może idż z grą do sklepu gdzie ją kupiłeś!

(system) #7

no dobra moge iść do media markt ale niewiecie co może byc nie tak,może jednak pomozecie mi?

(m@teo) #8

Poprosty chyba trafiły ci się jakieś złe kopie i tyle!! Poprostu nie może odczytać 2 CD ! A może jest porysowana? Albo zabrudzona?? :>

(system) #9

widocznie mam pecha,płyta jest czysta i nie jest porysowana,chyba jednak musze w poniedziałek albo w sobote iść do media markt żeby to wyjaśnić,skoro niema innego ratunku :frowning:

(M a x) #10

zle jest scracowana -heheheheh :-({|=

(Patricko) #11

Czy mozna na nia wejsc normalnie poprzez otworz i zwiedzac plyte ?

Jesli tak to raczej gra powinna chodzic.

Sprobuj zainstalowac na innym komputerze.

Jesli problem jest ten sam to wina gry.

Sprobuj jeszcze odinstalowac programu typu: Nero, Alcohol, Clone .

I wtedy ponownie sprobowac.

Jesli nadal nic...to pozostaje wymiana gry.

(Aju) #12

jak orginalna gra nei chodzi i stwierdza to w sklepie to bez porblemu Ci wymienia jesli maja ja jeszcze jesli nie to szybko beda mieli :wink:

(M a x) #13

Jak żyje jeszcze nie miałem prpblemów z grami takiej firmy jak EA Games są sprawdzone i napewno nie nawalaja tak że kolego coś tu nie jest tak albo z płytami nie sa oryginałami , albo coś nawala twoj sprzęt

(system) #14

wiesz takie problemy wyskacza jak cd-rom odtwarza plyte o instalacji , i niemasz cracka wrzuconego do folderu z gra wiec niebajeruj bo masz pirata i tyle !!

(Misterdam) #15

Coś mi się zdaje że ktoś tu cały czas nas ściemnia :!:

Nie będę się chwalił skąd to wiem, ale to typowe oznaki skopiowanej płyty z grą :!:

Gry zazwyczaj mają zabezpieczenia i nie można ot tak sobie kopiować płyt z grami (nie zapominając o prawach autorskich) :!:

Więc andi18 nie z nami te numery 8)

(system) #16

jak juz wczesniej napisalem koles nie ma cracka i swieci oczami zeby ktos mu cos poradzil

(system) #17

a mi się zdaje że prosiłem was o pomoc, a po drugie odwalcie sie odemnie bo gre mam legala! !!

i wybijcie sobie młotem ze łba że to pirat :twisted: :twisted: :twisted:

(m@teo) #18

Więc skoro tak mówisz to idź do sklepu i zgłoś! Może wymienią! :stuck_out_tongue:

(system) #19

wiesz jakos ciezko mi uwierzyc ze masz orginalna gre, bo gdybys takowa mial to bys zareklamowal !!

(Magik) #20

Ja również. Oto uzasadnienie :

Dalsza dyskusja w tym temacie nie ma sensu, ponieważ wątpliwości co do legalności tej gry są zbyt duże.

Jako, że najlepsze (i chyba jedyne sensowne) problemu zostało podane (rekalmacja gry), temat zamykam.