Nfs 2 problem

hmm dlaczego mój temat został usuniety??

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 667#184667

otórz po zainstalowaniu tej gry mam info żebym włożył prawidłowy dysk ,co to może znaczyc?najpierw pisze że mam włożyc dysk 2,no i wkładam a potem wyskakuje prosba o włożenie prawidłowego dysku?

Na wstępie napisz “mam orginał” a jak nie masz to regulamin sie kłania

Prawdopodobnie Masz pirata! Bo to jest prawdopodobnie źle płyta przegrana! I chyba ci nie pójdzie na tych kopiach! :stuck_out_tongue:

tak oczywiście że mam orginalna wersję,a tak apropo to dlatego że nie napisałem poprzednio tego to temat został skasowany??

poza tym nigdy nie byłem ,nie jestem i niebęde złodziejem jak co poniektórzy,jeszcze nie zdarzyło mi się miec wersji nielegalnej czego kolwiek! !!

kolega to dobrze ujął :stuck_out_tongue:

To jak masz orginalną wersje to może idż z grą do sklepu gdzie ją kupiłeś!

no dobra moge iść do media markt ale niewiecie co może byc nie tak,może jednak pomozecie mi?

Poprosty chyba trafiły ci się jakieś złe kopie i tyle!! Poprostu nie może odczytać 2 CD ! A może jest porysowana? Albo zabrudzona?? :>

widocznie mam pecha,płyta jest czysta i nie jest porysowana,chyba jednak musze w poniedziałek albo w sobote iść do media markt żeby to wyjaśnić,skoro niema innego ratunku :frowning:

zle jest scracowana -heheheheh :-({|=

Czy mozna na nia wejsc normalnie poprzez otworz i zwiedzac plyte ?

Jesli tak to raczej gra powinna chodzic.

Sprobuj zainstalowac na innym komputerze.

Jesli problem jest ten sam to wina gry.

Sprobuj jeszcze odinstalowac programu typu: Nero, Alcohol, Clone .

I wtedy ponownie sprobowac.

Jesli nadal nic…to pozostaje wymiana gry.

jak orginalna gra nei chodzi i stwierdza to w sklepie to bez porblemu Ci wymienia jesli maja ja jeszcze jesli nie to szybko beda mieli :wink:

Jak żyje jeszcze nie miałem prpblemów z grami takiej firmy jak EA Games są sprawdzone i napewno nie nawalaja tak że kolego coś tu nie jest tak albo z płytami nie sa oryginałami , albo coś nawala twoj sprzęt

wiesz takie problemy wyskacza jak cd-rom odtwarza plyte o instalacji , i niemasz cracka wrzuconego do folderu z gra wiec niebajeruj bo masz pirata i tyle !!

Coś mi się zdaje że ktoś tu cały czas nas ściemnia :!:

Nie będę się chwalił skąd to wiem, ale to typowe oznaki skopiowanej płyty z grą :!:

Gry zazwyczaj mają zabezpieczenia i nie można ot tak sobie kopiować płyt z grami (nie zapominając o prawach autorskich) :!:

Więc andi18 nie z nami te numery 8)

jak juz wczesniej napisalem koles nie ma cracka i swieci oczami zeby ktos mu cos poradzil

a mi się zdaje że prosiłem was o pomoc, a po drugie odwalcie sie odemnie bo gre mam legala! !!

i wybijcie sobie młotem ze łba że to pirat :twisted: :twisted: :twisted:

Więc skoro tak mówisz to idź do sklepu i zgłoś! Może wymienią! :stuck_out_tongue:

wiesz jakos ciezko mi uwierzyc ze masz orginalna gre, bo gdybys takowa mial to bys zareklamowal !!

Ja również. Oto uzasadnienie :

Dalsza dyskusja w tym temacie nie ma sensu, ponieważ wątpliwości co do legalności tej gry są zbyt duże.

Jako, że najlepsze (i chyba jedyne sensowne) problemu zostało podane (rekalmacja gry), temat zamykam.