NFS C - kopia bezpieczeństwa?

Mam pytanie :smiley: mam w domu malego brata i sie w tym przypadku boje o gre NFS C :frowning: Wiec chce zrobic kopie bezpieczenstwa tej gry (wiadomo ze to jest zgodne z prawem Polskim)

Jak toz zrobic :?: czy wystarczy tylko zrobic obraz plyty :?: bo szczerze mowiac w to watpie :? moze juz ktos robil kopie bezpieczenstwa tej gry :?:

a jak tak to prosze o podpowiedz jak to zrobic :mrgreen:

… zrób kopie za pomocą takich programów jak: CloneCD albo Alcohol 120% ;)… a tak na marginesie to polecam ten drugi :smiley:

powiedzmy ze zrobie kopie Alcoholem 120%

tylko znajac szczescie to jak zrobie obraz plyty i np. zainstaluje to pewnie wyskoczy mi jakis blad :frowning: da sie to jakos ominac :?:

Zrób obraz Alcoholem 120% i nagraj rownierz Alcoholem na plytke i wszystko bedzie chulać:)

Wiesz zaraz jak znam życie to ktoś tu zaglądnie i ci powie zebyś poszukał to ja ci powiem zebyś pogrzebał w jakimś programie(nazwy niepodam :P) tam sa fajne opcje do łamania zapezpieczeń przed robieniem kopii zrobisz to i masz własna kopiie na własny uzytek.jeżeli chcesz to pisz na gg

Użyj Nero 7… Ja używam Nero 7 i jestem zadowolony!

Ronni_92 i Nero 7 bez problemu nagra płytę?

P.S. Czy można jakoś zaktualizować 6 do 7?

A czemu ma nie nagrac?? :shock:

Tak napewno szczególnie jak płyta ma zabezpieczenia :smiley:

ALcohol 120%, CLone CD albo Game Jack to są programy do przegrywaniaa zabezpieczonych płyt.

To zrobisz obraz…

nie a ponieważ piractwa nie popieramy jak twierdzi między innymi ROnni-92. Jestes zmuszony kupić Nero 7 chyba za około 300zl albo skorzystać z wersji demo :smiley:

ja dalej polecam ALcohola 120% najlepszy jest ale tez troche kosztuje. Mniej niz Nero.

wyh , a przy kupnie nowej nagrywarki jest juz Nero 7?

krzychu13

To już zależy od producenta nagrywarki.

No, ale też niekoniecznie. :wink:

Nie wiadomo jest, co na to Nero A.G.

niom zależy od producenta nagrywarki czy dołącza jakiś program do nagrywania. Najczęsciej dołączanymi programami do nagrywarek są Nero Express i Roxio. :smiley:

A czy 6 jest tak zacofana względem 7 że trzeba bulić 300zł. ??

UrBaN Oj NIE! Prawie to samo. Dla codziennego użytku zupełnie wystarcza Nero 6 :slight_smile:

Pozdrawiam :!: