NFS Carbon Demo problem

Witam

Mam problem z tą grą. Mam zainstalowany system Vista RC2 i po włączeniu gry dochodzi do momentu na screenie. Gra się wyłącza i wyskakuje błąd w pliku nfsc_demo.exe. Proszę o pomoc w usunięciu problemu.

060d946ba714dc0em.jpg

http://gry.onet.pl/1,6,8,24354297,67687 … forum.html

to chyba ten problem :smiley:

THX za szybką odpowiedz zaraz sprawdzę i napiszę czy to pomogło.

Niestety nie pomogło :cry:

A czy NFS chodzi na viscie? Masz inny system zainstalowany,moze nie dzialac na viscie :frowning:

Nie mam innego systemu. Ale po włączeniu zgodności z xp sp2 gra dalej nie działa

To nie mam pojecia :cry: Szukaj w google

Zobacz zgodność z Windows 2000.

Witam wszystkich.

Nie chce dublować tematów, bo tych o N4S:C jest już kilka.

Otóż mam problem. Zainstalowałem demo i w ogóle się nie odpala. Tzn kursor myszy przez moment jest zajęty, komp też tam trochę mieli i koniec.

Próbowałem już zmieniać zgodność pliku, zainstalowałem nowe strowniki nvidii, reinstalowałem dx9c, reinstalowałem grę i wyrzucałem już wpisy z rejestru. Nic nie pomaga. Mój sprzęt to 2000+, 384MB RAM, FX5200, XP SP2. Z góry dzięki.

orzech_kuba jaki masz config komputera ?

Procesor: Athlon 2000 XP

Płyta główna: AS Rock K7VT2

Pamięć: 512 DDR

Karta graficzna: Radeon 9550 Sapphire 256mb/128bitów

Dziwne powinno iść, może nie w maksymalnych detalach ale powinno.

na marginesie to poprostu mogło źle pobrać (z błędami ). Mi czasami też wywala ten błąd ale podczas gry i to rzadko

Demo Carbon’a może nie działać poprawnie (lub wcale :stuck_out_tongue: ) na Windows Vista (tak jest napisane w pliku ReadMe). Może w wersji finalnej bedzie to naprawione

Żeby uruchomić NFS Carbon na Windows Vista trzeba włączyć grę w trybie zgodności z Win98 / Me.

Działa!

pomocy odpalam carbona z zgodnoscia Win98 / Me i gram a w momencie gdy musze kupic samochod po wyscigu z crossem zawiesza sie gra i wylancza

Wygląda to na paradoks programistów. Piszę tak, ponieważ posiadam oryginalny Windows 98 i demo NFS Carbon nie chce się odpalić bo z tego, co dowiedziałem się jest stworzone tylko dla systemów z linii NT, (żeby było śmiesznej nie dla Windows NT). Plik nfs_demo.exe zawiera w sobie odwołanie do procedury tylko z kernel`a32.dll z Windows XP/2000 a on jest połączony z plikiem advapi.dll a ten natomiast do ntdll.dll też z Windows XP/2000. Producent MS chce zmusić użytkowników starszych wersji do kupna nowszego systemu czyli Windows XP a w najnowszym czyli Viście karze włączać tryb zgodności z Windows 98/ME. Nie rozumie takiej polityki programistów.

Uprzedzając wypowiedzi tu zgromadzonych, proszę się nie śmiać. Za rok lub bardziej optymistycznie powiem, że za dwa będziecie w podobnej sytuacji, jak ja. Otóż najnowsze gry nie będą się chciały uruchamiać pod XP, lecz tylko w Windows Vista. Pewnie znajdzie nowych nabywców. Osobiście wolę uzbierać trochę pieniędzy, aby dać sobie spokój z nowymi produktami MS poprzez kupno konsoli PlayStation 3. Zanim to robię odczekam aż cena tego urządzenia trochę spadnie po premierze.