NFS Carbon - jaki wóz na początek?

A więc tak jak w temacie, jaki polecacie wóz na początek ?? Chodzi mi o to co były 3 wozy do wyboru i to jakoś tak chyba, że jeden był z grupy exotic inny z muscle i inny z tego ostatniego (nie pamiętam nazwy). I który jest najlepszy do wyścigów?? Nie do driftów, do driftów sobie wezmę dobry poźniej, bo już jakiś temat był co do samochodów do driftów. A więc czekam na odpowiedzi :smiley:

ja zaczynałem mazdą, a skończyłem nissnem skyline :smiley:

Camaros najlepsze auto, ale trudne do prowadzenia:)

Mazda Ruless

Alfa na początek.Jak wybierzesz inne to nic sie nie stanie zlego , poniewaz to łatwa gra i dasz sobie rade :wink:

polecam Ci mazde bo nia sie fajnie w zakrety wchodzi.

obojętnie wszystkie autka sa fajne

Alfa Brera…Najlepsze są auta exotic :wink:

Wzięłem mazdę :smiley: wcześniej jeździłem tą Alfą i przegrywałem na ostatnim terenie. Tym Dariusa.

Wg. mnie najlepsze są wozy “american muscle” :wink: Piekielnie szybkie, kaniony to kwestia policzenia do 10 i już masz zwycięstwo w kieszeni :slight_smile: Muscle są szybkie, chociaż niektórzy je skreślają ze względu na słaby skręt. Mi to nie przeszkadza - samochód ma taką moc, że się odbija lekko od ściany i wyrywa do przodu.

Potwierdzam. Zacząłem Camaro i skończyłem grę Corvettą bez żadnych problemów. Trzeba się nauczyć jeździć tymi autami :stuck_out_tongue:

Polecam AR Brerę.

Dobrze trzyma się drogi i ładnie wygląda. :smiley:

jak dopiero 1 raz grasz w carbona to zacznij na początek mazdą po zdobyciu terytoria bushido i pokonania kenjego kup dopiero nnowe auto bo wczęsniej to strata pieniędzy bo 1 terytorium jest bardzo łatwe no i dalej wybieraj wozy tuningowane one dla początkujących są najleppsze i także chyba najlepsze do driftów bo egzotyczne sie do driftów nienadają trzeba spacje nacisnać i dopiero se drifta robi a wtedy prędkość traci a o muscle akurat za dużo nie wiem ale próbuje nimi jeżdzić :mrgreen:

wg. mnie EGZOTYCZNE :slight_smile: (alfa brera)

potem sobie kup Lotusa Elise i na koniec FORDA GT :slight_smile:

a co do driftu najlepszy jest “dodge viper srt-10” :slight_smile: duża prędkość i dobre wchodzenie w zakręty dają dużą premię za prędkość

Jeździełem, ale po instalacji jeszcze raz Windowsa gram jesazcze raz od początku i grałem tą Alfą i jej nikomu nie polecam. I jak coś to już wzięłem samochód :smiley: MAZDĘ !!

każde autko jest dobre tylko trzeba umieć nim jeździć ;]

Ja polecam BMW :mrgreen:

Ja nim przeszedłem cała gierkę

Ma najlepszego kopa z gry i super skręt super się ją prowadzi.

BMW rządzi! !!

Polecam

!!

Taaa…Ciekawe skąd go wezmiesz na początku gry… :x

Ja jeździłem tą alfą i nie narzekam, według mnie fajne autko.

Ja sobie troche pogrzebałem w grze i mam od początku kariery BMW :mrgreen:

Są jeszcze programiki które to czynią :slight_smile: