NFS Carbon nie uruchamia się pod Vistą

Witam!

Mam następujący problem: gdy włączam NFS Carbon monitor się wyłącza (konkretnie wyskakuje okienko “brak sygnału”), gra została ściągnięta z EA shop (coś ala steam). Nie można powrócić do pulpitu oraz kombinacja ctrl+alt+del również nie działa i pozostaje tylko wduszenie resetu. Ustawiłem tryb zgodności z 98/ME oraz uruchamiam jako administrator.

Moja konfigurcja to:

Phenom 2 X2 550

DDR3 2x2GB 1333MHz

ASUS Radeon 4850

Vista Home Basic x64

Jakieś sprawdzone rady jak ją uruchomić?

Pozdrawiam

EDIT: wersja sterowników Catalyst to 9.6 (najnowsze)

" po instalacji pod systemem Windows Vista i uruchomieniu gry następuje błąd w ‘nfsc.exe’ i gra zamyka się. W celu rozwiązania tego problemu wystarczy we właściwościach skrótu do gry zaznaczyć opcję kompatybilności z systemem Windows 98/ME (zakładka: Compatibility). " nii weim czy zadziala z x64

Jak już wspomniałem w 1 poście zaznaczyłem tryb zgodności z 98/Me oraz nie wyskakuje mi błąd “nfsc.exe” tylko gra się uruchamia i gdy powinny się odtwarzać filmiki monitor po prostu się wyłącza i nic nie można zrobić.

sry nie doczytalem

http://www.idg.pl/ftp/gry_4759/Need.for … h.1.4.html moze patch pomoze

Najnowszy patch 1.4 również zainstalowany jest. Jakieś dalsze propozycje?

“moze powinienes zrobic test grafiki, w katologu z gra masz taki plik testowy- nie pamietam jak sie nazywa-. trzeba dac mu chwile popracowac i powinno pojsc-”

to jest demo?

system orginalny?

sproboj uruchomic jako admin w trybie z xp sp2

masz jakiegos sp?

jesli nie zadziala to wedlug mnie to winy wersji x64 na x86 spokojnie chodzi

“gra została ściągnięta z EA shop (coś ala steam)” do steama mu duzo brakuje

a i polecam zabezpiecznia powylaczac (kliknij by kontynuowac itd…)

gry-viste-x64-t135031.html moze napisz do tego co sadzi ze chodzi

System oryginalny. UAC wyłączony. Kodek “VP6” zainstalowany. Już nie mam pomysłów :cry:

masz jakiegos sp?

6361166 gg kleopsa ten co twierdzi ze chodzi post stary ale moze on ci pomoze jesli gg jeszcze istnieje

Tak. Dziś instalowałem SP2 oraz wszystkie łatki z Wiondows Update.

brak mi pomyslow

mialem viste x64 Ultimate po miesiacu wyalilem ( ale carbon działal i MW tez)