NFS Carbon problem z Dariusem

otóż mam problem właśnie z tym bossem ale w kanionie

moje auto to corvette i wszystko na maxa tuning (przyspieszenie a nie prędkość max) i przegoniłem go na pierwszym zakręcie ale 2 sek mi brakuje żebym go prześcignął… czy ktoś wygrał grę tym autem i czy to wogole mozliwe bo corvetta jest straszna ze wzglądu na sterowanie…

klopas albo blokuj dariusa ;] albo zmien auto ;]

Ja osobiscie przeszedłem koncówke nissanem skyline ;]

I Polecam go :wink:

obojętnie jaki masz samochód najlepszy sposób na wygranie to zepchnięcie go z kanionu bo wygranie na czas jest dość trudne. nie jest to łatwe do wykonania za każdym podejściem zwłaszcza że on nie popełnia błędów ale najlepiej staraj się trzymać wewnętrznej strony trasy i cały czas siedź mu na ogonie i w momencie jak będzie ostro wchodził w zakręt to w niego przywal by wyleciał za barierke i błyskawicznie wygrasz, kilka podejść i powinno się udać.

ja chyba wygrałem mclarenem o ile dobrze pamiętam, ale nie takim sposobem co podał azazel666 tylko normalnie(pierwszy na mecie)

PS. Carbon to była zdecydowanie najłatwiejsza i najnudniejsza część nfs :stuck_out_tongue:

mam ją na kompie od 3dni… z tym włącznie…

mam 30k gotówki… i jedno auto czyli corvette z06

moze kupie np. lancera ale nie styknie mi kasy na “tjuning” więc…

próbowałem…

Zaryzykuj … i sprzedaj jakieś auta z garażu i stuninguj na maxa skyline ;]

nie odblokowałem skylina… podobno viper ma niezłego kopa ale jest szajski w prowadzeniu…

Najlepiej qp Mercedes McLaren. Jest tam taki zakręt, że jeżeli wejdziesz w niego przy min 230km/h masz szanse go wyrpzedzic bo on wtedy hamuje. Dzięki temu zakrętowi udało mi sie go zwycieżyć

gram od nowa… ale zbierac bede na merca :slight_smile:

Przeszedłem tą grę właśnie corvettą tyle, że ustawiłem samochód na prędkość max. i moc.

skoro nie odblokowałeś skyline to nie masz co się zabierać za dariusa. Musisz najpierw wygrać reszte wyścigów i zdobyć sporo kasy i kupić jakieś auto typu tuning. One są najlepsze do kanionu, ponieważ są jak przyklejone do asfaltu.

PS. Carbon to najgorsza część nfs. Taki ■■■■, że aż szkoda go komentować. Oby pro street był taki na jakiego się zapowiada :stuck_out_tongue:

potrzebny jest dobry i dobrze ztuningowany samochód - ostatni raz (znaczy - w niedzielę ;-)) ) "rozjechałem Dariusa Lancerem Evo :-))) ( a był też i SLR i Murcielago :-)) - spróbuję też RX7 .)

właśnie wygrałem dariusa…

lancerem evo :stuck_out_tongue:

Też go EVO obrobiłem , ale i tak najlepsze to są muscle cars 8)

przy drifcie w kanionie ciężko wyjść z zakrętu muscle-ami… egzotyczne sie w ogóle nie nadają do driftu a tuningowane to marzenie :smiley:

ja ten wyscig wygrałem viperem :slight_smile:

miał lepsze przyśpieszenie od corvetty