NFS Carbon problem z uruchamianiem

Witam,

Mam taki problem nie wiem czy gra ma zbyt duże wymagania na mój komputer czy po prostu to jest jakiś błąd czy brak sterowników.

Mój sprzęt :

Procesor : Intel® Celeron® M procesor 1.50 GHZ

Pamięć : 504MB RAM

Karta graficzna : TYP KARTY : Mobile Intel® 915GM/GMS.910GML Express Chipset Family 128 MB

Gra się zainstalowała dobrze uruchamia się i kiedy włącza się od razu czarne tło w grze, gra się wyłącza i pojawia się pulpit.

Wymagania gry :

Procesor 1.7 GHZ

Pamięć 512

Karta graficzna 64 mb

Patch (Usunięto problemy pojawiające się podczas uruchamiania gry w systemie Windows XP i Windows 2000):

http://www.polska.ea.com/games/8774,pcd … oads/2702/

Jeśli nie zadziała zainstaluj najnowsze sterowniki do karty graficznej, DirectX i odinstaluj wszystkie kodeki.

Masz zintegrowaną grafikę wiec dlatego nie chodzi.Obniżyłeś detale do minimum ?

na zintegrowanej karcie zapomnij o graniu 8) ta karta nadaje się tylko do gierek typu tetris,saper,arkanoid itp:)

Nie miałem jak zniżyć detali do minimum ponieważ gra nie chce się uruchomić, nie znam się na sprzęcie komputerowym i wydawało mi się ze jak mam kartę 128 MB to będzie działać, spróbuje jeszcze tak zrobić jak napisał Demonos.

Jonkos , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif