NFS Carbon się zacina mimo ze sprzęt nie zły!

Mam problem z NFS Carbon poniewaz nie raz sie zatnie mi gra na kilka sekund, a sprzet wydaje mi sie ze w miare. Ustawione mam detale na Srednie, 1280x1024.

Core 2 Duo 1,86Ghz

Dual Channel DDR2 2x512Mb Goodram 667MHz

Grafika Asus Geforce 7600GS 512Mb

u mnie tak samo a mam sprzet taki jak w podpisie, tak już niestety chodza gry na viście :frowning:

mi nic nie tnie, chodzi tak samo jak na xp a może nawet lepiej…

Bo juz nie wiem Czy to mój sprzet jest słaby a nie chce tak myslec bo troche na niego wydałem:( Czy to wina gry, czy moze ustawien rodzielczości… Prosze o sugestie czy coś więcej?

A na Viste ile wydales ?? Tak pytam bo to roznie moze byc… dowodow nie mam na to :slight_smile: zalezy ile dales za Viste i w jakim slepie :stuck_out_tongue:

Bardzi czesto slyszy sie o tych problemach z grami na Vista :slight_smile: U jednych na super sprzecie chodza marnie a u innych na gorszym dobrze :slight_smile:

Trafne pytanie. Sklep sklepowi nie równy :wink:

Pisałem już o swoich doświadczeniach z grami na Viście i powtórzę jeszcze raz - na dobrym sprzęcie nie powinno być aż takich problemów - na XPeku gry chodziły 1280x1024 (detale na full) na Viście mam tak samo. Czasem jak gra szwankuje wystarczy PATCH do niej (np. Medal of Honor Wojna Na Pacyfiku).

Pozdrawiam

“_Maxi_” kupiłem komputer razem z systemem! !!

ustaw rozdziałke 1024 * 768

s_y_l_w_a_n spróbuje:)

Złączono Posta : 01.03.2007 (Czw) 4:06

Problem był z sterownikiem ekranu “nvlddmkm” i dla tego gra stawała w miejscu. Wystarczy zrobic zgodność NFS Carbon na system win98 i powino wszystko chodzic bez problemu! !!

U mnie ta gra też chodz i nieciekawie. A sprzęt mam dobry. Zrobiłem

test na Viscie w 3DMark05 13048pkt. na XP 12472pkt.


C2D E6300,Geil 2GB ram 800Mhz,Asus Geforce 8800GTX.