NFS Carbon Tnie Sie

Witam.Mam Taki Problem Otoz NFS Carbon przycina Nawet na 640x… i na minimalnych detalach wszystko wylaczone najczesciej jak skrecam to przycinka 1 senkunda to jest denerwujace .Moj komp:AMD Sempron 2400+ 256RAM(mam zamiar dokupic jeszcze 512) Radeon 9550 (256) (Core 480 Memory 250) niewiem odczego to moze od karty??? :?

za mało ramu

na 200% :!: :wink:

Ogólnie to masz za cienki komputer do tej gry.

ja mam taką samą kartę tylko że mam 768 Mb RAM proc to ATHLON XP 2200 i sie nie tnie

za mało rau mialem taką są konfg. kompa (z tym ze RADEON 9550 128/128) i sie cieło!! dokupiłem ramu i śmiga ze wszystkim włączonym i sie nie tnie :smiley: dokup ram-u!!

Aha ok do 512 dokupuje :mrgreen: DZIEKI

moim zdaniem to masz za mało ramów … dokup ramy i powinno być OK :slight_smile:

To nie kwestia ramu. Mam dokladnie ten sam problem w carbonie oprocz tego w NFS MW tez sie tnie. Moj komp c2d e6600 @3,2 4gb ram plyta evga karta graficzna gtx 8800 ultra. Czy ustawie wszystko na max czy wszystko na min tnie sie w identyczny sposob. Dodam ze zadne inne gry mi sie nie tna tylko NFS-y. Znalazl juz ktos recepte na to?

czyżby piraty?? :lol: :x :twisted:

kamil1992 - niekoniecznie, dlaczego? NFS ma niestety to do siebie, że często przycina, szczególnie przy włączonych wszystkich efektach. Te gry po prostu nie są dobrze napisane i niekoniecznie wina musi tkwić po stronie konfiguracji.

mi na full detalach NFSMW 1024x768 sie nawet nie tnie (czasami przycinało co kilka minut)

grałem w nfs carbon na 256 ramu i raczej w samym wyścigu przycięcia nie było, dość długo się ładował. na 768 mam już full wypas

To wina procesora. •Za słaby•

nie wiina procesora, moze i ram, ale jakbys mial procesor lepszy to nawet ramu CI wiecej nie trzeba ja mam athlon 64 3200+, 512 ddr, radeon 9550 128mb, i na 800x 600, na wysokich detalach mi sie nie cielo, tylko na tych wojnach gdzie sie scigalo 12 aut, a tak to nie :slight_smile:

Mam problem mam dobrego kapa a tnie mi sie carbon nam 4 gb ram grafike gts250 1GB procek 4X 2,50 gre sciagnełem zneta co to jest ze sie tnie

mi na Intel Celeron 2,00GHz 512 Ram i Radeon 9250 dzialalo prawie na maksa

Masz najnowsze stery do grafy? jesli nie to sciagnij i sprobuj sciagnac demo zobacz czy tez tak bedzie