NFS Carbon wywala do windowsa

Mam problem z ta właśnie grą. Chwilę pogram i w trakcie wyścigu w tych samych miejscach gry wywala do windowsa. Gra jest oryginalna. Łatkę gry ściągnęłam ale dalej jest dokładnie tak samo.

Komputer raczej spełnia wymagania gry (Intel Core2 CPU 6300 @1,86 GHz 1 GB Ramu Radeon X1600 Series )

Sterowniki mam najnowsze więc co moze byc przyczyną. Dodam że dzieje się tak tylko z tą grą inne chodzą idealnie.

Może spróbuj odinstalować i zainstalować ponownie?..

Miałem kiedyś podobny problem - przy rozpoczęciu rozgrywki wywalało mnie do Windy, Problem swój rozwiązałem przez instalacje oryginalnych sterowników dostarczonych z kartą (mam taką samą kartę tylko że SAPPHIRE).

Reinstalkę robiłam ale niestety nic nie pomogła. A co do oryginalnych sterów to na tych w ogóle się nie uruchamiał Carbon :? na najnowszych gra się odpala ale tak jak pisałam wywala do windy :roll:

Radzę przywrócić ustawienia fabryczne wszystkich podzespołów komputerowych.

A jak to się robi ?

Huh… Chciałoby się napisać normalnie, hehe… No ale dobra :slight_smile: Wpisz w wyszukiwarkę forumową hasło “podkręcanie” i znajdziesz mnóstwo informacji na ten temat.

Nie znam się aż tak na komputerach i nie będę kombinować :roll: trudno najwyżej nie pogram w Carbona.

jeśli nie chcesz aby wywalało Cię z gry to zmniejsz detale na minimum a potem gdy miniesz w grze to miejsce gdzie wywalało to zmień na takie jakie miałeś

ja tak zrobiłem i było OK

Też Ciebie wywalało w niektórych miejscach ?

W ogóle to z tego co wiem to masa ludzi ma problemy z Carbonem…

tak Carbon jest grą niedopracowana i ma wiele błędów

dlatego tak często wywala z gry